Povezane vesti

"Nadal će osvojiti Rolan Garos, ali će Đoković biti najbolji ikada!" Neviđeno "predviđanje" poznatog Britanca: Novak je…

"Nadal će osvojiti Rolan Garos, ali će Đoković biti najbolji ikada!" Neviđeno "predviđanje" poznatog Britanca: Novak je…

Sportal blic 05.02.2022
Bivši britanski teniser, , izneo je svoje viđenje u vezi aktuelnog rasporeda snaga u svetu tenisa. Rusedski je analizirao koliko bi još grend slem titula mogli da osvoje teniseri čuvene “velike trojke“, gde daje najviše šansi da na kraju… »
"Novak me se plaši" Švajcarski teniser šokirao izjavom, tvrdi da Đoković strepi od njihovih duela na grend slemovima

"Novak me se plaši" Švajcarski teniser šokirao izjavom, tvrdi da Đoković strepi od njihovih duela na grend slemovima

Večernje novosti 05.02.2022
Foto: EPA Prošlo je skoro godinu dana od kako je poznati Švajcarac odigrao poslednji meč. Stan je u martu 2021. godine poražen od Lojda Harisa na turniru u Dohi. – Novak je uvek bio jedan od velike trojke, ali sam najviše voleo da igram protiv… »
“Đoković se plaši mene”

“Đoković se plaši mene”

Vesti online 05.02.2022
Švajcarski teniser Sten Vavrinka izjavio je da njegov stil igra ne odgovara prvom reketu sveta Novaku Đokoviću. Vavrinka je pobedio Đokovića u dva velika finala. Švajcarac je bio bolji od Srbina u finalu Rolan Garosa 2015. i US Opena godinu dana… »
Švajcarac tvrdi: ‘Đoković me se plaši, najviše na grend slemovima!’

Švajcarac tvrdi: ‘Đoković me se plaši, najviše na grend slemovima!’

Hot sport 05.02.2022
Međusobni skor govori sasvim suprotno! Već duži period ljubitelji tenisa nemaju priliku da gledaju Stanislasa Vavrinku na terenu. Prošlo je skoro godinu dana od kako je poznati Švajcarac odigrao poslednji meč. Stan je u martu 2021. godine poražen… »
"Osećam da me se Đoković plaši" - teniser šokirao izjavom: Godinu dana ne igra, ali preti najboljem na svetu?!

"Osećam da me se Đoković plaši" - teniser šokirao izjavom: Godinu dana ne igra, ali preti najboljem na svetu?!

Mondo 05.02.2022
Svojevremeno je Novaka Đokovića pobeđivao u finalima grend slem turnira, ali to je davno prošlo... Svojevremeno je Novaka Đokovića pobeđivao u finalima grend slem turnira, ali to je davno prošlo... Skoro godinu dana Sten Vavrinka nije odigrao… »
„Đoković me se plaši“: Poznati as proziva Novaka, a od njega izgubio 19 puta

„Đoković me se plaši“: Poznati as proziva Novaka, a od njega izgubio 19 puta

Nova 05.02.2022
O Novaku Đokoviću se priča čak i kada ne igra na ATP turu. I dok se polemiše da li će najbolji teniser sveta učestvovati na Rolan Garosu, neki igrači ne propuštaju priliku da mu zaprete. Stan Vavrinka, iskusni švajcarski teniser, pojasnio je… »
"Novak me se: Plaši!" Švajcarac nije igrao godinu dana, ali preti najboljem na svetu!

"Novak me se: Plaši!" Švajcarac nije igrao godinu dana, ali preti najboljem na svetu!

Sportal blic 05.02.2022
Švajcarski teniser već duže vreme je van terena, gde je poslednji zvanični duel odigrao pre čak godinu dana. Trostruki gren slem šampion već duže vreme muči muku sa povredama koje su ga odvojile od tenisa, ali očigledno je da mu samopozdanja ne… »

Vesti dana »