Povezane vesti
Od početka godine spasili 113 osoba: Trening za upravljanje ATV vozilima na Besnoj Kobili (foto)
Večernje novosti 05.02.2022
Foto: MUP Pripadnici Sektora za vanredne situacije imaju na desetine ovakvih akcija spasavanja ugroženih lica, dostavljanja hrane i lekova našim građanima i asistenciji hitnoj medicinskoj pomoći u prevozu bolesnih lica. Od početka godine pripadnici… »
Trening MUP-a u spasavanju i pružanju pomoći u zimskim uslovima
RTS 05.02.2022
Na planini Besna kobila održan je trening za pripadnike Vatrogasno-spasilačkih jedinica za upravljanje ATV multifunkcionalnim vozilima i motornim sankama, kao i spasavanja povređenih u zimskim uslovima. Trening, koji podrazumeva vežbanje i dnevnim i… »
FOTO Trening MUP-a za spasavanje u ekstremnim zimskim uslovima
Nova 05.02.2022
Vršilac dužnosti pomoćnika ministra i načelnika Sektora za vanredne situacije Ministarstva unutrašnjih poslova Luka Čaušić prisustvovao je danas treningu za pripadnike Vatrogasno-spasilačkih jedinica za upravljanje ATV multifunkcionalnim vozilima i… »
Vesti dana »

Putin ponudio prekid vatre u Ukrajini Ovo su detalji mirovnog predloga ukrajincima se neće nikako dopasti
Dnevnik pre 18 minutajoš 32 povezane

Katai doneo Zvezdi pobedu – gosti iz Bačke Topole bezuspešno pretili
Sputnik pre 18 minutajoš 29 povezanih

Fico se obratio Putinu i Trampu pred istorijski susret: Pronađite smisleno rešenje!
Večernje novosti pre 13 minutajoš 154 povezane