Povezane vesti

Aleksić: Siguran sam da će Vladeta Janković postati gradonačelnik Beograda

Aleksić: Siguran sam da će Vladeta Janković postati gradonačelnik Beograda

N1 Info 05.02.2022
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je da će ta stranka i u izbornoj kampanji ponuditi građanima plan i program za "normalniji i bolji život" i da će opozicija "sigurno pobediti" u Beogradu. „Siguran sam da će Vladeta Janković… »
Aleksić: Opozicija će pobediti u Beogradu

Aleksić: Opozicija će pobediti u Beogradu

Radio sto plus 05.02.2022
„Siguran sam da će Vladeta Janković biti gradonačelnik Beograda posle 3. aprila. On je jedan od najvećih živih srpskih intelektualaca i dokazani borac za demokratiju. Siguran sam i da će Janković podržati lustraciju i ispitivanje porekla imovine… »
Miroslav Aleksić: Opozicija će pobediti u Beogradu

Miroslav Aleksić: Opozicija će pobediti u Beogradu

Glas Šumadije 05.02.2022
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je danas da će ta stranka i u izbornoj kampanji ponuditi građanima plan i program za „normalniji i bolji život“ i nastaviti da razotkriva „namere režima da Srbiju pretvori u koloniju“, i… »
Aleksić: Siguran sam da će Vladeta Janković postati gradonačelnik Beograda

Aleksić: Siguran sam da će Vladeta Janković postati gradonačelnik Beograda

Nova 05.02.2022
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je da će ta stranka i u izbornoj kampanji ponuditi građanima plan i program za "normalniji i bolji život" i da će opozicija "sigurno pobediti" u Beogradu. „Siguran sam da će Vladeta Janković… »
Aleksić: Opozicija će pobediti u Beogradu

Aleksić: Opozicija će pobediti u Beogradu

Beta 05.02.2022
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je danas da će ta stranka i u izbornoj kampanji ponuditi gradjanima plan i program za "normalniji i bolji život" i da će opozicija "sigurno pobediti" u Beogradu. "Siguran sam da će Vladeta… »

Vesti dana »