Повезане вести
Пит бул напао двоје деце у насељу Кошутњак, примљени на ургентно одељење Опште болнице
Глас Западне Србије 05.02.2022
Чачак - У чачанском насељу Кошутњак власнички пас расе пит бул напао је двоје деце деце старости од осам и девет година. „Деца су пролазила улицом, када је на њих насрнуо пит бул. Пас је само одједном излетео из дворишта и… »
Нови детаљи напада пса на децу у Чачку: Малишане огребало штене стафорда које су хтели да помазе
Курир 05.02.2022
Иако се у први мах мислило да је двоје деце у Чачку изуједао пит бул, испоставило се да је малишане, старе осам и девет година, заправо на улици огребало штене стафорда старо четири месеца! Да подсетимо, двоје деце напао је пас у… »
Пит бул изуједао двоје деце у Чачку која су због повреда завршила у Ургентном
Луфтика 05.02.2022
У градском насељу Кошутњак пас расе пит бул напао је двоје деце, речено је порталу Нова у Општој болници Чачак. – Случај се десио јуче. Малишани старости осам и девет година су шетали када их је напао пас. Они су примљени у… »
Ужас у чачку: пит булл напао децу
У центар 05.02.2022
Двоје деце је повређено када их је у Чачку напао пит бул. Пас је излетео из дворишта и насрнуо на малишане, али је срећом избегнута трагедија. Инцидент се догодио у насељу Кошутњак где су двоје деце старости 8 и 9 година… »
Вести дана »

Миленковић: У Србији данас мање од 100 активних пожара, сви капацитети усмерени на Топлицу
РТВ пре 17 минутајош 36 повезаних

Девети дан блокада: Подршка приведенима, Вучић најављује крај скупова
BBC News пре 3 минутајош 44 повезане

Јако невреме са градом и олујним ветром захватило Србију, аеродром у Београду затворен
Наслови.аи пре 18 минутајош 51 повезана

На младића се обрушио кров током невремена у Сурчину, пребачен у КБЦ Земун
Н1 Инфо пре 33 минутајош 24 повезане

Пожар из Батушинца се проширио ка Доњем Међурову, дим се види и у Нишу
Нишке вести пре 2 минутајош 75 повезаних