Povezane vesti

Predsednik Turske Erdogan objavio da je inficiran korona virusom

Predsednik Turske Erdogan objavio da je inficiran korona virusom

Danas 05.02.2022
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan objavio je danas na Tviteru da pozitivan je na korona virus. „Danas smo moja supruga i ja testirani pozitivno na kovid-19 sa blagim simptomima. Srećom imamo blage simptome za koje smo saznali da je varijanta… »
Erdogan pozitivan na koronavirus

Erdogan pozitivan na koronavirus

RTS 05.02.2022
Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan saopštio je da su on i njegova supruga pozitivni na koronavirus. Redžep Tajip Erdogan je u objavi na Tviteru napisao da on i njegova žena imaju blage simptome i da je u pitanju omikron varijanta koronavirusa… »
Turski predsednik Erdogan ima kovid

Turski predsednik Erdogan ima kovid

Radio 021 05.02.2022
Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan objavio je u subotu da je zaražen korona virusom. Kako je naveo na Tviteru, on i supruga su se testirali jer su imali blage simptome i dobili su pozitivan test. Erdogan je naveo da ima blagi oblik bolesti… »
Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan zaražen koronavirusom

Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan zaražen koronavirusom

N1 Info 05.02.2022
Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan objavio je u subotu da je zaražen koronavirusom. Kako je naveo na Tviteru, on i supruga su se testirali jer su imali blage simptome i dobili su pozitivan test. Erdogan je naveo da ima blagi oblik bolesti. „Mi smo… »
Erdogan pozitivan na COVID-19

Erdogan pozitivan na COVID-19

Al Jazeera 05.02.2022
Predsjednik Turske ovu informaciju potvrdio je objavom na zvaničnom Twitter profilu te naveo kako je pozitivna i njegova supruga Emine Erdogan. Predsjednik Turske Recep Tayyip Erdogan potvrdio je u subotu kako je pozitivan na korona virus (COVID-19). Ovu… »
Erdogan zaražen koronavirusom

Erdogan zaražen koronavirusom

RTV 05.02.2022
ANKARA - Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan objavio je da danas su on i njegova supruga pozitivni na koronavirus i da imaju blage simptome. Erdogan je naveo da je zaražen omikron varijantom virusa. "Dana sam dobio pozitivne rezultate kovid testa… »
Erdogan pozitivan na koronavirus

Erdogan pozitivan na koronavirus

Vesti online 05.02.2022
Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan saopštio je da su on i njegova supruga pozitivni na koronavirus. Erdogan je u objavi na Tviteru napisao da on i njegova žena imaju blage simptome i da je u pitanju omikron varijanta koronavirusa. “Nastavićemo… »
Erdogan zaražen koronavirusom: Objavio da ima omikron

Erdogan zaražen koronavirusom: Objavio da ima omikron

Nova 05.02.2022
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan objavio je da danas su on i njegova supruga pozitivni na korona virus i da imaju blage simptome. Erdogan je naveo da je zaražen omikron varijantom virusa. „Dana sam dobio pozitivne rezultate kovid testa koji smo… »
Erdogan ima koronu Turski predsednik pozitivan na virus, ima blage simptome

Erdogan ima koronu Turski predsednik pozitivan na virus, ima blage simptome

Kurir 05.02.2022
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan i prva dama Emine Erdogan pozitivni su na koronu. Kako dodaje agencija Anadolu, oni imaju omikron varijantu virusa. -Rezultati testa na koronu koji sam danas odradio sa svojom suprugom, nakon što smo danas osetili… »

Vesti dana »