Povezane vesti

Čupić: O internom pismu Skupštine slobode Srbije saznao sam iz medija, ne podržavam ga

Čupić: O internom pismu Skupštine slobode Srbije saznao sam iz medija, ne podržavam ga

Novi magazin 05.02.2022
Član Saveta Skupštine slobodne Srbije (SSS) Čedomir Čupić izjavio je danas nije bio upoznat s internim pismom o razlozima za prekid saradnje s koalicijom okupljenom oko Stranke slobode i pravde (SSP) i naveo da je njegovu sadržinu pročitao u… »
Čupić: Nisam bio upoznat sa pismom Skupštine slobodne Srbije, niti ga podržavam

Čupić: Nisam bio upoznat sa pismom Skupštine slobodne Srbije, niti ga podržavam

Nova 05.02.2022
Iako sam član Saveta Skupštine slobodne Srbije, nisam bio upoznat sa tekstom Obraćanja Saveta članstvu od 3. februara 2022. godine. Izlaskom teksta u javnost, sa potpisom Saveta, podrazumevalo bi se da sam ga kao član podržao. Međutim, ja ne… »
Čupić: Nisam bio upoznat sa tekstom Obraćanja Saveta članstvu, ne podržavam ni tekst, ni način na koji je sastavljen

Čupić: Nisam bio upoznat sa tekstom Obraćanja Saveta članstvu, ne podržavam ni tekst, ni način na koji je sastavljen

Danas 05.02.2022
Iako sam član Saveta Skupštine slobodne Srbije, nisam bio upoznat sa tekstom Obraćanja Saveta članstvu od 3. februara 2022. godine. Izlaskom teksta u javnost, sa potpisom Saveta, podrazumevalo bi se da sam ga kao član podržao. Međutim, ja ne… »

Vesti dana »