Povezane vesti

Obradović: Motivacija mladih igrača nije na nivou renomea Partizana

Obradović: Motivacija mladih igrača nije na nivou renomea Partizana

Danas 06.02.2022
Trener Partizana Željko Obradović nije bio zadovoljan partijom koju su pružili njegovi košarkaši u meču 19. kola ABA lige u kojem su crno-beli pobedili Borac rezultatom 75:68. Prvi stručnjak kluba iz Humske bio je vidno nezadovoljan, jer, kako je… »
Košarkaši Budućnosti pobedili Mornar

Košarkaši Budućnosti pobedili Mornar

Danas 05.02.2022
Košarkaši Budućnosti pobedili su večeras u Baru domaći Mornar sa 73:62 (14:21, 22:21, 17:9, 20:11), u utakmici 19. kola ABA lige. Budućnost su predvodili Petar Popović sa 16 poena, šest skokova i tri asistencije i Vili Rid sa 16 poena i šest… »
"Ovo nije nivo partizana, ne znam kako ne osećaju?!" Obradović besan kao ris i pored pobede nad Borcem, evo i zašto

"Ovo nije nivo partizana, ne znam kako ne osećaju?!" Obradović besan kao ris i pored pobede nad Borcem, evo i zašto

Sportal blic 05.02.2022
je pobedio, ali su problemi ostali. Ekipa , nakon što su crno-beli, znatno teže nego što se očekivalo, savladali čačanski , 75:68. Pre svake priče o samim dešavanjima na terenu, trener Obradović poželeo je brz povratak na parket Savi Lešiću, … »
Željko Obradović grmeo: Nerazumljivo je da pojedini igrači Partizana to ne osećaju!

Željko Obradović grmeo: Nerazumljivo je da pojedini igrači Partizana to ne osećaju!

Večernje novosti 05.02.2022
FOTO: KK Partizan/ABA liga Klub iz Humske pobedio je Borac (75:68). Trofejni stručnjak je pre svega poželeo Savi Lešiću koji je doživeo povredu da se što pre oporavi i vrati na parket. - Izuzetno mi je žao zbog onoga što se dogodilo sa Savom… »
Košarkaši Partizana pobedili Borac u ABA ligi

Košarkaši Partizana pobedili Borac u ABA ligi

Danas 05.02.2022
Košarkaši Partizana pobedili su večeras na svom terenu u Beogradu čačanski Borac sa 75:68 (18:17, 13:14, 22:14, 22:23), u utakmici 19. kola ABA lige. Partizan je predvodio Aleksa Avramović sa 20 poena i šest skokova. Zek Ledej postigao je 13 poena… »

Vesti dana »