Povezane vesti

Šampion odlučio, ne igra Rolan Garos: Vodio ljute bitke sa Novakom Đokovićem, ne ide u Pariz!

Šampion odlučio, ne igra Rolan Garos: Vodio ljute bitke sa Novakom Đokovićem, ne ide u Pariz!

Večernje novosti 06.02.2022
FOTO: AP Nekada prvi reket sveta i osvajač Vimbldona, Endi Mari je u dogovoru sa svojim timom odlučio da propusti sezonu na šljaci kako bi izbegao mogućnost povreda. Britanski teniser je imao priliku da u finalu Rolan Garosa 2016. godine odmeri snage… »
Mari ne igra na šljaci: Stvari su se pogoršale, napravio sam grešku

Mari ne igra na šljaci: Stvari su se pogoršale, napravio sam grešku

Nova 06.02.2022
Endi Mari, proslavljeni britanski teniser, odlučio je da preskoči turnire na šljaci ove sezone. Trostruki grend slem šampion istakao je da se savetovao sa svojim timom i da je preporučljivo da se ne takmiči zbog zdravstvenih rizika. „Ne planiram… »
Već odlučio - ne igra Rolan Garos! Veliki teniski šampion propušta grend slem

Već odlučio - ne igra Rolan Garos! Veliki teniski šampion propušta grend slem

Sportal blic 06.02.2022
, britanski teniser, saopštio je da u 2022. godini neće nastupati na turnirima na šljaci. Trenutno 102, a nekada prvi reket sveta je istakao da je odluku doneo u dogovoru sa svojim timom jer ne želi da rizikuje povrede. Britanac je 2016. godine igrao… »
Marej odlučio, sledi duga pauza!

Marej odlučio, sledi duga pauza!

Sportske.net 06.02.2022
Endi Marej će preskočiti čitavu sezonu na šljaci. Odavno je već poznato da nikada nije ni imao nekog velikog uspeha na tim turnirima, a kako i sam kaže, upravo su turniri na šljaci fizički najzahtevniji i iziskuju probleme. "Poslednjih godina… »
Grend slem šampion odlazi u penziju: ‘Želim nezaboravan meč! Spavam uz bol već dve i po godine!’ (video)

Grend slem šampion odlazi u penziju: ‘Želim nezaboravan meč! Spavam uz bol već dve i po godine!’ (video)

Hot sport 06.02.2022
‘Nažalost, imao sam mnogo povreda, ali sam ostvario i mnoge uspehe koje sam želeo.’ Argentinski teniser, Huan Martin Del Potro, vraća se na teren posle dve i po godine pauze. Iskusni as će nastupiti na turniru u Buenos Ajresu, na kojem će se… »
„Želim da živim kao obični 33-godišnjak i da ne osećam bol“

„Želim da živim kao obični 33-godišnjak i da ne osećam bol“

N1 Info 06.02.2022
Argentinski teniser Huan Martin del Potro izjavio je da želi nezaborovan meč protiv Federika Delbonisa u prvom kolu turnira u Buenos Ajresu, na kojem će se vratiti tenisu i potencijalno se od njega oprostiti. Nekadašnji šampion US opena u subotu je… »
VIDEO Ovo boli i gledati: Slomljeni Delpo nije mogao ni da govori o oproštaju

VIDEO Ovo boli i gledati: Slomljeni Delpo nije mogao ni da govori o oproštaju

Nova 06.02.2022
Huan Martin Del Potro rastužio je celokupnu tenisku javnost i objavio da se posle turnira u Buenos Ajresu povlači iz tenisa, a na konferenciji mu je bilo i preteško da govori o tome. Iako su svi sa nestrpljenjem očekivali njegov povratak, Argentinac… »
Del Potro najavio kraj karijere na turniru u Buenos Ajresu

Del Potro najavio kraj karijere na turniru u Buenos Ajresu

Sportski žurnal 06.02.2022
Argentinski teniser Huan Martin Del Potro najavio je da će završiti karijeru na turniru u Buenos Ajresu. Nekadašnji šampion US Opena, čovek koji je u Londonu i Riju sprečio Novaka Đokovića da osvoji olimpijsku medalju, vratiće se naredne nedelje… »
Del Potro najavio kraj karijere posle turnira u Buenos Ajresu

Del Potro najavio kraj karijere posle turnira u Buenos Ajresu

Danas 05.02.2022
Argentinski teniser Huan Martin Del Potro najavio je večeras da će završiti karijeru posle predstojećeg turnira u Buenos Ajresu. Del Potro se godina muči sa povredama, a posebno sa kolenom. „Proveo sam mnogo vremena razmišljajući i zamišljajući… »
Da li je ovo Del potrov kraj? Emotivne scene u Argentini, oprašta se Đokovićev prijatelj? (video)

Da li je ovo Del potrov kraj? Emotivne scene u Argentini, oprašta se Đokovićev prijatelj? (video)

Večernje novosti 05.02.2022
Foto: EPA Uoči početka turnira u Buenos Ajresu, "Delpo" je održao emotivnu konferenciju za štampu, na kojoj je rekao "da ne može da opiše kroz kakve bolove je prolazio", dodajući "da mu koleno predstava pravu noćnu moru". Inače, Delpo je veliki… »
Kakav šok u svetu tenisa: Prijatelj Đokovića neočekivano odlazi u penziju, kroz suze poručio: Ovo je oproštaj

Kakav šok u svetu tenisa: Prijatelj Đokovića neočekivano odlazi u penziju, kroz suze poručio: Ovo je oproštaj

Sportal blic 05.02.2022
Uprkos navodima da će se uskoro vratiti na teren, argentinski teniser najavio je kraj karijere. Nakon dve i po godine, kroz koje je imao čak osam operacija, , naći će se na teniskom terenu, ali po poslednji put. To će biti turnir u njegovoj domovini… »

Vesti dana »