Povezane vesti

Skandal na Dorćolu! Žestoki protesti navijača Zvezde: Teraju svog trenera jer je Hrvat! Sraman transparent na tribinama!

Skandal na Dorćolu! Žestoki protesti navijača Zvezde: Teraju svog trenera jer je Hrvat! Sraman transparent na tribinama!

Kurir 06.02.2022
Navijači Crvene zvezde traže da trener vaterpolista Zvezde Mirko Vićević momentalno napusti klub! Ubedljiv trijumf vaterpolista Crvene zvezde protiv ekipe Šapca (13:6) ostao je u senci događaja na tribinama. Najvatrenije pristalice Zvezde izrazile… »
Ikodinović žestoko zbog vređanja Hrvata: Naše društvo bolesnije nego ikad

Ikodinović žestoko zbog vređanja Hrvata: Naše društvo bolesnije nego ikad

Nova 06.02.2022
Danilo Ikodinović, bivši srpski vaterpolista, reagovao je nakon što su navijači Crvene zvezde priredili najblaže rečeno neprijateljski doček novom treneru Mirku Vičeviću. Zvezda je ovog vikenda pobedila Šabac sa 13:6 u Superligi, meč se igrao… »
Navijači Crvene Zvezde opet brukaju ime kluba - na skandalozan način su dočekali novog trenera

Navijači Crvene Zvezde opet brukaju ime kluba - na skandalozan način su dočekali novog trenera

Noizz 06.02.2022
Dno je relativan pojam za domaće navijače. Svaki put ga iznova i iznova redefenišu, jer kad pomislimo da ne može gore, oni nas razuvere. Meta navijača Crvene Zvezde je bio njihov novi trener vaterpolo kluba Mirko Vičević. Retko se piše o vaterpolu… »
Navijači vaterpolista Zvezde: „Šiptar, Hrvat, balija, nisu moja bratija“

Navijači vaterpolista Zvezde: „Šiptar, Hrvat, balija, nisu moja bratija“

N1 Info 06.02.2022
Novi trener vaterpolista Crvene zvezde Mirko Vičević nije naišao na toplu dobrodošlicu od strane navijača tokom meča Zvezde sa Šapcom na bazenu "Milan Gale Muškatirović" na beogradskom Dorćolu. „Šiptar, Hrvat, balija, nisu moja bratija“… »
"Šiptar, hrvat, balija, nisu moja bratija!" Delije transparentom i pesmom protiv novog trenera Crvene zvezde

"Šiptar, hrvat, balija, nisu moja bratija!" Delije transparentom i pesmom protiv novog trenera Crvene zvezde

Mondo 06.02.2022
Nisu zadovoljni novim rešenjem na klupi. Nisu zadovoljni novim rešenjem na klupi. Vaterpolo klub Crvena zvezda je u toku sezone promenio trenera, pa je tako na klupu crveno-belih stigao crnogorski stručnjak Mirko Vičević. Nekadašnji reprezentativac… »
“Delije” terale crnogorskog trenera i skandirale Ratku Mladiću (video)

“Delije” terale crnogorskog trenera i skandirale Ratku Mladiću (video)

Pravda 06.02.2022
Navijači Crvene zvezde priredili su neprijateljski doček novom treneru vaterpolo kluba, Mirku Vičeviću. Zvezda je ovog vikenda pobedila Šabac sa 13:6 u Superligi, meč se igrao na Dorćolu na bazenu “Milan Gale Muškatirović”, a “Delije” su… »
‘Šiptar, Hrvat, balija, nisu moja bratija’: Delije žestoko udarile na novog trenera (video)

‘Šiptar, Hrvat, balija, nisu moja bratija’: Delije žestoko udarile na novog trenera (video)

Hot sport 06.02.2022
Neće po lepom pamtiti prvi meč na novom poslu. Mirko Vičević je nedavno preuzeo VK Crvena zvezda, ali doborodošlica na novi posao je bila onakva, kakvoj se verovatno nije nadao. Naime, crveno-beli su juče savladali Šabac sa 13:6, a meč je… »
Sramota: "Delije" skandirale Mladiću, terale svog trenera i razvile skandalozan transparent

Sramota: "Delije" skandirale Mladiću, terale svog trenera i razvile skandalozan transparent

Sportal blic 06.02.2022
Novi trener Mirko Vičević nije imao toplu dobrodošlicu od strane navijača, naprotiv. Crveno-beli su ovog vikenda porazili Šabac rezultatom 13:6 u domaćem prvenstvu, a meč na bazenu "Milan Gale Muškatirović" obeležio je skandal pristalica Zvezde… »
“Delije” terale crnogorskog trenera i skandirale Ratku Mladiću (VIDEO)

“Delije” terale crnogorskog trenera i skandirale Ratku Mladiću (VIDEO)

Vesti online 06.02.2022
Navijači Crvene zvezde priredili su neprijateljski doček novom treneru vaterpolo kluba, Mirku Vičeviću. Zvezda je ovog vikenda pobedila Šabac sa 13:6 u Superligi, meč se igrao na Dorćolu na bazenu “Milan Gale Muškatirović”, a “Delije” su… »
Delije terale hrvatskog trenera i skandirale Ratku Mladiću VIDEO

Delije terale hrvatskog trenera i skandirale Ratku Mladiću VIDEO

Nova 06.02.2022
Navijači Crvene zvezde priredili su neprijateljski doček novom treneru vaterpolo kluba, Mirku Vičeviću. Zvezda je ovog vikenda pobedila Šabac sa 13:6 u Superligi, meč se igrao na Dorćolu na bazenu „Milan Gale Muškatirović“, a „Delije“ su… »

Vesti dana »