Повезане вести
Клачар: Нови изборни закони могу довести до делимичног напретка
Н1 Инфо 06.02.2022
Извршни директор Цесида Бојан Клачар је рекао да седам нових закона који се тичу избора и изборне кампање, у случају добре имплементације, могу довести до делимичног напретка - имајући у виду да је до одржавања избора у априлу… »
Клачар: Изборни закони могу довести до делимичног напретка
РТВ 06.02.2022
БЕОГРАД - Директор Цесида Бојан Клачар оценио је да би сет изборних прописа, које је усвојила Скупштина Србије, до избора могао да доведе до делимичног напретка, али и да је то добра инвестиција за будућност. Клачар је за РТС… »
Клачар: Изборни закони могу довести до делимичног напретка
Нова 06.02.2022
Директор Цесида Бојан Клачар оценио је да би сет изборних прописа, које је усвојила Скупштина Србије, до избора могао да доведе до делимичног напретка, али и да је то добра инвестиција за будућност. Клачар је за РТС рекао да… »
Вести дана »
Трамп: Европљани су слаби, Русија има снажну позицију у рату против Украјине
Бета пре 3 сатајош 35 повезаних
Милан Недељковић преузима функцију председника Управе БМВ АГ од маја 2026.
Наслови.аи пре 3 сатајош 34 повезане
За поступак легализације пријављено више од 45.000 објеката, министарка Софронијевић објаснила и шта радити ако на 1 плацу има више изграђених јединица
Дневник пре 5 минутајош 52 повезане
Покренута Национална платформа за праћење цена у трговинским ланцима у Србији
Наслови.аи пре 5 сатијош 32 повезане




