Povezane vesti

Čuveni australijanac poručuje: ‘Novak će još više raspaliti vatru sa kojom igra tenis’

Čuveni australijanac poručuje: ‘Novak će još više raspaliti vatru sa kojom igra tenis’

Hot sport 06.02.2022
Iskusni stručnjak veruje da će Đoković biti još bolji! Slavni teniski trener, Daren Kejhil, govorio je za jedan od najpoznatijih listova u Sjedinjenim Američkim Državama – ‘Njujork tajms’. Australijanac je istakao da od ‘prvog reketa… »
Legendarni trener: Novak će ovo iskoristi, videćemo neverovatan tenis

Legendarni trener: Novak će ovo iskoristi, videćemo neverovatan tenis

Nova 06.02.2022
O Novaku Đokoviću se i dalje priča u svetu tenisa, a oni najupućeniji nemaju nikakvu dilemu da će srpski as ponovo dominirati. Upravo ovo je poručio i Daren Kejhil, čuveni teniski trener. Kejhil je tokom karijere sarađivao sa Lejtonom Hjuitom… »
"Novak treba da bude u stanju da pobedi Nadala" Bivši teniser rekao ono o čemu mnogi nisu razmišljali - Rafa "pomaže"…

"Novak treba da bude u stanju da pobedi Nadala" Bivši teniser rekao ono o čemu mnogi nisu razmišljali - Rafa "pomaže"…

Sportal blic 06.02.2022
Nekadašnji australijski teniser uveren je da će povratak dati snagu . , trener i teniski analitičar, govorio je o izazovima koji čekaju "veliku trojku". On je istakao da ve ovo neće sputati u pohodu na nove uspehe i titule. - Mislim da će Novak ovo… »
Legendarni trener: "Novak će raspaliti vatru!"

Legendarni trener: "Novak će raspaliti vatru!"

Sportske.net 06.02.2022
Daren Kejhil je legendarni teniski trener koji je radio sa mnogima, između ostalih i sa Agasijem, Hjuitom, Marejem, pa i sa Simonom Halep, a u intervjuu za "Njujork tajms" istakao je da će Novak vrlo brzo ponovo osvojiti svet. "Mislim da će Novak ovo… »
"Tek ćete videti novakovu moć": Legendarni trener "navija" za Đokovića

"Tek ćete videti novakovu moć": Legendarni trener "navija" za Đokovića

Večernje novosti 06.02.2022
Tanjug/AP - Mislim da će Novak ovo iskoristiti da još više raspali vatru sa kojom generalno igra tenis. Novak uvek želi da unapredi igru i mislim da ćemo tek videti neverovatan nivo tenisa od njega u godinama ispred“, rekao je Kejhil. Podsećanja… »

Vesti dana »