Повезане вести
У Словенији достигнут врх петог таласа епидемије коронавируса
Политика 06.02.2022
ЉУБЉАНА – У Словенији је у последња 24 сата ПЦР и брзим антигенским тестовима потврђено 7.458 зараза коронавирусом, што је осетно мање него пре седам дана, објавио је словеначки Институт за јавно здравље. Институ, преноси… »
ЦОВИД-19: У Словенији врх петог вала, у Србији половина тестираних позитивна
Ал Јазеера 06.02.2022
У посљедња 24 сата у Србији је регистрирано 10.602, у Словенији 7.458, у Хрватској 6.001, у Боисни и Херцеговини 436, у Црној Гори 501, а на Косову 1.283 новозаражених корона вирусом. У Словенији је у посљедња 24 сата ПЦР и… »
Достигнут врхунац петог таласа епидемије коронавируса у Словенији
Н1 Инфо 06.02.2022
У Словенији је у последња 24 сата ПЦР и брзим антигенским тестовима потврђено 7.458 зараза коронавирусом, што је осетно мање него пре седам дана, објавио је у недељу словеначки Институт за јавно здравље (НИЈЗ). НИЈЗ… »
Вести дана »
Цене нафте забележиле највећи раст за четири године, а цене гаса у Европи скочиле за 28 одсто због сукоба на Блиском истоку
Инсајдер пре 25 минутајош 48 повезаних
Путеви Србије: И даље трају покушаји преваре са порукама за плаћање казни
Форбес пре 26 минутајош 24 повезане
Турудић из Бејрута: Сви држављани Србије су на сигурном, Либанци се крећу ка северу
РТС пре 51 минутајош 29 повезаних
РТС: Мушкарац из Гњилана ухапшен због претњи и увреда на рачун председника и других званичника
Бета пре 1 сатјош 22 повезане
Иран напао цивилну инфраструктуру у Катару, на мети и аеродром у Дохи
Политика пре 16 минутајош 32 повезане



