Povezane vesti
Pada i procenat zaraženih: Na jugu manji broj obolelih, broj pozitivne dece isti kao juče
Večernje novosti 06.02.2022
Foto: D. Ristić Od tog broja 165 je iz Vranja, 35 iz Bujanovca, 28 iz Surdulice, 27 iz Vladičinog Hana, 15 iz Bosilegrada, 12 iz Preševa i 9 iz Trgovišta. Tokom vikenda je uobičajeno manje testiranih i novozaraženih osoba, ali je važnije od toga da je… »
U Vranju još 165 novih slučajeva korone, u Pčinjskom okrugu 291
Jug press 06.02.2022
VRANJE-BUJANOVAC-SURDULICA-VLADIČIN HAN-BOSILEGRAD-PREŠEVO-TRGOVIŠTE Virusom korona zaražena je još 291 osoba u Pčinjskom okrugu, rezultati su testiranja 681 lica. Vranje ima 165 novih slučajeva, Bujanovac 35, Surdulica 28, Vladičin Han 27, Bosilegrad… »
I dalje veliki broj testiranih i zaraženih koronom
OK radio 06.02.2022
Prema poslednjim podacima Gradskog štaba za vanredne situacije, na kovid 19 testirana je 681 osoba sa teritorije Pčinjskog okruga. Analize su pokazale da je 291 lice zaraženo korona virusom. Od tog broja 165 je iz Vranja, 35 iz Bujanovca, 28 iz… »
Vesti dana »
Sukobi na Bliskom istoku se nastavljaju uprkos primirju
Serbian News Media pre 37 minutajoš 33 povezane
Aksios: Kako je Hamnei postigao dvonedeljno primirje sa Trampom
Pravda pre 32 minutajoš 97 povezanih
SLEDI PROMENA VREMENA: Danas hladnije nego juče, krajem nedelje moguć i mraz
Šabačke novosti pre 1 satjoš 23 povezane
Detalji stravičnog udes kod surčina: Izleteo sa puta i udario u krst, poginuo na licu mesta!
Telegraf pre 57 minutajoš 14 povezanih




