Povezane vesti

Takmičio se u “Ja imam talenat”, a onda nestao preko noći sa javne scene (FOTO)

Takmičio se u “Ja imam talenat”, a onda nestao preko noći sa javne scene (FOTO)

Vesti online 06.02.2022
Pevača Olivera Katića domaća publika prvi put je spazila u muzičkom takmičenju “Ja imam talentat” 2010. godine, kada je pobrao sve simpatije publike, a u kom je osvojio drugo mesto. Iste godine Goran Bregović angažovao ga je, zajedno sa Eminom… »
Pre 12 godina oduševio u "talentu", umalo otišao na evroviziju, pa nestao: Evo kako danas izgleda pevač vrhunskog glasa

Pre 12 godina oduševio u "talentu", umalo otišao na evroviziju, pa nestao: Evo kako danas izgleda pevač vrhunskog glasa

Mondo 06.02.2022
Da li se sećate Olivera Katića? Da li se sećate Olivera Katića? Pevač Oliver Katić oduševio je žiri i gledaoce učešćem u šou programu "Ja imam talenat" 2010. godine, u kojem je stigao do samog finala i osvojio drugo mesto. Iako je iste godine… »
Oliver je bio u srpskom talentu: Evrovizija mu izmakla za dlaku, povukao se sa scene, evo čime se danas bavi i kako izgleda…

Oliver je bio u srpskom talentu: Evrovizija mu izmakla za dlaku, povukao se sa scene, evo čime se danas bavi i kako izgleda…

Kurir 06.02.2022
Talentovanog pevača iz Niša Olivera Katića publika je upoznala u takmičenju "Ja imam talenat". Goran Bregović je upravo njega zvao kada je u pitanju bila borba za domaćeg predstavnika na “Evrosongu” 2010. godine. Nažalost, želja mu se nije… »

Vesti dana »