Povezane vesti

"Volim SNS" Vesić: Čast i obaveza je raditi sa Aleksandrom Vučićem

"Volim SNS" Vesić: Čast i obaveza je raditi sa Aleksandrom Vučićem

Večernje novosti 07.02.2022
Goran Vesić, Foto P. Mitić - Kakav god posao da radim, radim najbolje što mogu, kao što ću raditi ovaj posao u izbornom štabu SNS-a. Na mojoj stranci je da proceni kako sam ga radio - rekao je Vesić za TV Prva, odgovarajući na pitanje da li je… »
Vesić o budućoj funkciji: Složiću se s bilo kojom odlukom koju SNS donese

Vesić o budućoj funkciji: Složiću se s bilo kojom odlukom koju SNS donese

N1 Info 07.02.2022
Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić izjavio je da će Srpska napredna stranka (SNS) odlučiti da li će on imati neku funkciju nakon izbora u aprilu i da će se on složiti sa bilo kojom odlukom koju SNS donese. „Moja stranka (SNS) će… »
Vesić o budućoj funkciji: Složiću se s bilo kojom odlukom SNS

Vesić o budućoj funkciji: Složiću se s bilo kojom odlukom SNS

Nova 07.02.2022
Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić izjavio je da će Srpska napredna stranka (SNS) odlučiti da li će on imati neku funkciju nakon izbora u aprilu i da će se on složiti sa bilo kojom odlukom koju SNS donese. „Moja stranka (SNS) će… »
Vesić: SNS će odlučiti da li ću imati neku funkciju posle izbora

Vesić: SNS će odlučiti da li ću imati neku funkciju posle izbora

Danas 07.02.2022
Zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić izjavio je danas da će Srpska napredna stranka (SNS) odlučiti da li će on imati neku funkciju nakon izbora u aprilu i da će se on složiti sa bilo kojom odlukom koju SNS donese. „Moja stranka (SNS) će… »
Vesić potvrdio pisanje "novosti": Pred građane izlazimo sa vrhunskim rezultatima

Vesić potvrdio pisanje "novosti": Pred građane izlazimo sa vrhunskim rezultatima

Večernje novosti 07.02.2022
Foto Tanjug - Za mene je velika čast da budem njegov zamenik u Izbornom štabu. To je za mene dokaz da mogu da pružim konkretan doprinos da naša stranka pobedi na svim nivoima, od predsedničkih, preko parlamentarnih do lokalnih izbora - rekao je… »

Vesti dana »