Povezane vesti

Ikodinović: „Delije“, šta ako vam Hrvat i katolik donese tri trofeja?!

Ikodinović: „Delije“, šta ako vam Hrvat i katolik donese tri trofeja?!

Nova 07.02.2022
Prethodni vikend obeležio je skandal u srpskom vaterpolu, "delije" su izvređale novog trenera vaterpolista Crvene zvezde, Mirka Vičevića, na meču protiv Šapca uz poruku - „Šiptar, Hrvat, balija, nisu moja bratija“. Vičević je još početkom… »
Šovinistički bal na bazenu na Dorćolu: „Delije“ opet prebrojavale krvna zrnca

Šovinistički bal na bazenu na Dorćolu: „Delije“ opet prebrojavale krvna zrnca

Danas 07.02.2022
Niko od službenih lica na utakmici nije zatražio da se transparent „Šiptar, Hrvat, Balija, nisu moja bratija“ ukloni, niti da se prestane sa šovinističkim skandiranjima, a najavljeno saopštenje VK Crvena zvezda nije objavljeno ni dva dana posle… »
Pokreće se disciplinski postupak: VSS se hitno oglasio zbog uvreda treneru Crvene zvezde – pročitajte njihovo saopštenje!

Pokreće se disciplinski postupak: VSS se hitno oglasio zbog uvreda treneru Crvene zvezde – pročitajte njihovo saopštenje!

Hot sport 07.02.2022
VSS se oglasio povodom jučerašnjeg događaja koji je šokirao Srbiju. Mirko Vučević neće po dobrom pamtiti prvi meč na klupi Zvezde, pošto su navijači beogradskog tima na jučerašnjem meču protiv Šapca, na račun novog trenera uputili niz… »
VSS osudio ponašanje Zvezdinih navijača: Stop podelama

VSS osudio ponašanje Zvezdinih navijača: Stop podelama

N1 Info 07.02.2022
Vaterpolo savez Srbije oštro je osudio ponašanje navijača Crvene zvezde tokom utakmice protiv Šapca. Nezadovoljne angažovanjem hrvatskog trenera Mirka Vičevića, najvatrenije pristali se u razvile transparent: „Ši**ar, Hrvat i Ba**ja nisu moja… »
Savez reagovao zbog skandala navijača Zvezde: Pokrenut disciplinski postupak nakon užasnog gesta

Savez reagovao zbog skandala navijača Zvezde: Pokrenut disciplinski postupak nakon užasnog gesta

Sportal blic 07.02.2022
Novi trener Mirko Vičević nije imao toplu dobrodošlicu od strane navijača, naprotiv. Crveno-beli su ovog vikenda porazili Šabac rezultatom 13:6 u domaćem prvenstvu, a meč na bazenu "Milan Gale Muškatirović" obeležio je skandal pristalica Zvezde… »
"Delije" već teraju Vičevića: Na meču sa Šapcem transparenti sa skandaloznim natpisom

"Delije" već teraju Vičevića: Na meču sa Šapcem transparenti sa skandaloznim natpisom

Večernje novosti 07.02.2022
FOTO: Novosti Najvatrenije pristalice crveno-belih na skandalozan način su izrazile protest protiv novog trenera svog tima Mirka Vičevića, razvivši transparent na tribinama bazena "Milan Gale Muškatirović" sa natpisom "Šiptar, Hrvat, balija, nisu… »
“Hrvat, Šiptar, Balija, nisu moja bratija”

“Hrvat, Šiptar, Balija, nisu moja bratija”

Al Jazeera 07.02.2022
Olimpijskom i svjetskom šampionu nema mjesta u Beogradu zbog ozbiljnog nedostatka – Hrvat je. Vest je teška i mučna, pripadnici huliganske skupine vređali su na vaterpolo utakmici Crvena zvezda-Šabac trenera domaćina Mirka Vičevića, skandirali… »
"Šiptar, Hrvat, Balija, nisu moja bratija" - reagovao i vss: Zbog uvreda treneru Zvezde pokrenut postupak! (foto)

"Šiptar, Hrvat, Balija, nisu moja bratija" - reagovao i vss: Zbog uvreda treneru Zvezde pokrenut postupak! (foto)

Mondo 07.02.2022
Situacija sa bazena izazvala je saopštenje i pokretanje disciplinskog postupka. Navijači Zvezde vređali su svog trenera. Situacija sa bazena izazvala je saopštenje i pokretanje disciplinskog postupka. Navijači Zvezde vređali su svog trenera… »
Vaterpolo savez Srbije osuđuje ponašanje navijača Zvezde, pokrenut postupak

Vaterpolo savez Srbije osuđuje ponašanje navijača Zvezde, pokrenut postupak

Nova 07.02.2022
Vaterpolo savez Srbije osudio je ponašanje navijača Crvene zvezde na utakmici protiv Šapca kada su vređali trenera Mirka Vučevića i najavio da će pokrenuti disciplinski postupak protiv odgovornih. „Vaterpolo savez osuđuje i ograđuje se od… »

Vesti dana »