Povezane vesti

Brutalan vandalizam u centru Prijepolja: Tokom noći porazbijana stakla na zanatskoj radnji i pokušali da je zapale, policija…

Brutalan vandalizam u centru Prijepolja: Tokom noći porazbijana stakla na zanatskoj radnji i pokušali da je zapale, policija…

RINA 07.02.2022
Pretraga Registracija Brutalan vandalizam u centru Prijepolja: Tokom noći porazbijana stakla na zanatskoj radnji i pokušali da je zapale, policija intenzivno traga za počiniocima (FOTO) Prijepolje - Neviđeni vandalizam dogodio se tokom noći između… »
Prijepoljci zatečeni, staklorezac šokiran: Porazbijali mu sva stakla na radnji i pokušali da je zapale?! (foto)

Prijepoljci zatečeni, staklorezac šokiran: Porazbijali mu sva stakla na radnji i pokušali da je zapale?! (foto)

Kurir 07.02.2022
PRIJEPOLJE - Neviđeni vandalizam dogodio se tokom noći između nedelje i ponedeljka u centru Prijepolja, kada su zasad nepoznati počinioci razbili stakla i pokušali da zapale staklorezačku radnju. "Kad sam stigao na posao zatekao sam strašan prizor… »
Razbijena stakla i pokušano paljenje staklorezačke radnje u Prijepolju (video)

Razbijena stakla i pokušano paljenje staklorezačke radnje u Prijepolju (video)

PP media 07.02.2022
Prijepolje – U noći između nedelje i ponedeljka, u Mileševskoj ulici nedaleko od centra Prijepolja, razbijena su stakla a potom i pokušano paljenje staklorezačke radnje “Solid” vlasnika Ertekina Kukuljca. Prijepoljska policija intenzivno traga… »
Vandalizam u prijepolju: Razbijeni prozori na staklorezačkoj radnji (video)

Vandalizam u prijepolju: Razbijeni prozori na staklorezačkoj radnji (video)

Večernje novosti 07.02.2022
Foto: A. R. Policija se nalazi na licu mesta i obavlja uviđaj. Kukuljac kaže da je u neverici zatekao jutrošnji prizor kada je stigao na posao. - Radnja postoji duže od šest decenija, ovim poslom bavio se moj otaca, a ja sam nastavio dalje. Imam… »

Vesti dana »