Povezane vesti

Povratak u srpski fudbal: Lalatović zvanično predstavljen kao novi trener Radničkog: Pitali su me da li sam normalan

Povratak u srpski fudbal: Lalatović zvanično predstavljen kao novi trener Radničkog: Pitali su me da li sam normalan

Sportal blic 07.02.2022
Sada je i zvanično - se vratio u srpski fudbal! Nekadašnji trener velikog broja klubova u domaćem šampionatu, novi je šef stručnog štaba . Ipak, Lalatović je na promociji na mestu novog trenera Kragujevčana istakao da nije mogao da odbije klub u… »
Kragujevac: Lalatović preuzeo „Crvene đavole”

Kragujevac: Lalatović preuzeo „Crvene đavole”

Danas 07.02.2022
Prevagnule su emocije. Tako je danas na svom predstavljanju kao novog šefa struke „Radničkog 1923” Nenad Lalatović, objasnio svoj dolazak u superligaša iz Kragujevca iako je posle „Al Batina” imao nove ponude iz Saudijske Arabije. – Došao… »
‘Emocije su prevagnule’: Kragujevčani i zvanično imaju novog trenera, Lalatović otkrio zbog čega je prihvatio poziv…

‘Emocije su prevagnule’: Kragujevčani i zvanično imaju novog trenera, Lalatović otkrio zbog čega je prihvatio poziv…

Hot sport 07.02.2022
Na klupi Radničkog sedeće do kraja ove sezone. Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca i zvanično imaju novog trenera – od danas je to Nenad Lalatović, 44-godišnji stručnjak koji je sa pomenutim superligašem potpisao ugovor do kraja sezone. – Da… »
Lalatović pun poštovanja za Radnički i "Čika Daču", sad napad na opstanak!

Lalatović pun poštovanja za Radnički i "Čika Daču", sad napad na opstanak!

Sportske.net 07.02.2022
Nenad Lalatović je i zvanično novi šef struke kragujevačkog Radničkog. Iskusni stručnjak je došao na mesto gde je bio sa samo 18 godina kada je bio na pozajmici iz Crvene zvezde i kada je ime Radničkog bilo daleko više poštovano u domaćem… »
Lalatović stigao u Kragujevac: Mnogi su me pitali da li sam normalan

Lalatović stigao u Kragujevac: Mnogi su me pitali da li sam normalan

Nova 07.02.2022
"Da nisam ovde proveo godinu dana kao igrač sa 18 godina i živeo u ovom gradu, ne bih verovatno ni prihvatio ponudu. Emocije su prevagnule, ovaj klub je meni mnogo tada pomogao", rekao je novi trener Radničkog iz Kragujevca Nenad Lalatović… »
Nenad Lalatović: Igrači moraju da shvate jednu stvar, ne igram ja, igraju oni!

Nenad Lalatović: Igrači moraju da shvate jednu stvar, ne igram ja, igraju oni!

Sportski žurnal 07.02.2022
- Da nisam ovde proveo godinu dana kao igrač sa 18 godina i živeo u ovom gradu, ne bih verovatno ni prihvatio ponudu. Emocije su prevagnule, ovaj klub je meni mnogo tada pomogao - rekao je novi trener fudbalera Radničkog iz Kragujevca Nenad Lalatović… »
Lalatović se zvanično vratio u srpski fudbal, preuzeo Radnički

Lalatović se zvanično vratio u srpski fudbal, preuzeo Radnički

Nova 07.02.2022
Nenad Lalatović od ovog ponedeljka je i zvanično novi trener fudbalera Radničkog iz Kragujevca, saopšteno je na konferenciji za medije. Nekadašnji šef stručnog štaba Crvene zvezde, Vojvodine, Radničkog, Čukaričkog i drugih klubova vraća se u… »

Vesti dana »