Povezane vesti

Đukanović: Odbranili smo Crnu Goru od velikosrpskog nacionalizma

Đukanović: Odbranili smo Crnu Goru od velikosrpskog nacionalizma

Politika 07.02.2022
Podržaćemo manjinsku vladu ali u njoj nećemo učestvovati, poručio je crnogorski predsednik. PODGORICA - Predsednik Crne Gore i lider opozicione DPS Milo Đukanović izjavio je da će njegova partija podržati manjinsku vladu, ali da neće u njoj… »
Oglasio se Milo Đukanović: "Mi se vraćamo!"

Oglasio se Milo Đukanović: "Mi se vraćamo!"

Pravda 07.02.2022
“Najveći interes Crne Gore je da dobije odgovornu vlast i DPS će pružiti podršku manjinskoj vladi – uz određene razumne političke uslove”, kaže predsednik Crne Gore i DPS-a Milo Đukanović. – Podržaćemo svaku vladu koja će da čuva… »
Đukanović za DW: Podržaćemo vladu koja će čuvati sekularni karakter Crne Gore

Đukanović za DW: Podržaćemo vladu koja će čuvati sekularni karakter Crne Gore

Al Jazeera 07.02.2022
Spremni smo pružiti podršku manjinskoj vladi – dakle koalicijama koje su građanskog karaktera, koje žele pomoći Crnoj Gori da ide ka Evropi, poručio predsjednik Crne Gore. „Podržat ćemo svaku vladu koja će čuvati građanski i sekularni… »
Oglasio se Milo: Mi ćemo se vratiti, u to nema sumnje

Oglasio se Milo: Mi ćemo se vratiti, u to nema sumnje

Sputnik 07.02.2022
Najveći interes Crne Gore je da dobije odgovornu vlast i DPS će pružiti podršku manjinskoj vladi – uz određene razumne političke uslove, kaže Milo Đukanović. "Podržaćemo svaku vladu koja će da čuva građanski i sekularni karakter Crne… »
Milo Đukanović za DW: Crna Gora je naučila lekciju

Milo Đukanović za DW: Crna Gora je naučila lekciju

N1 Info 07.02.2022
Najveći interes Crne Gore je da dobije odgovornu vlast i DPS će pružiti podršku manjinskoj vladi – uz određene razumne političke uslove, kaže u ekskluzivnom intervjuu za DW predsednik Crne Gore i DPS-a Milo Đukanović. „Podržaćemo svaku… »
Milo Đukanović: Crna Gora je prošla promenu nagore, to ne znači da se DPS po automatizmu vraća na vlast

Milo Đukanović: Crna Gora je prošla promenu nagore, to ne znači da se DPS po automatizmu vraća na vlast

Kurir 07.02.2022
Predsednik Crne Gore i Demokratske partije socijalista ocenjuje da se njegova zemlja sada nalazi "u procesu konsolidacije vlasti" i da je njen najveći interes da što pre dobije odgovornu vladu. Najveći interes Crne Gore je da dobije odgovornu vlast i… »
Milo Đukanović: Crna Gora je naučila lekciju

Milo Đukanović: Crna Gora je naučila lekciju

Danas 07.02.2022
Najveći interes Crne Gore je da dobije odgovornu vlast i DPS će pružiti podršku manjinskoj vladi – uz određene razumne političke uslove, kaže u ekskluzivnom intervjuu za DW predsednik Crne Gore i DPS-a Milo Đukanović. „Podržaćemo svaku… »
Oglasio se Milo Đukanović: Mi se vraćamo!

Oglasio se Milo Đukanović: Mi se vraćamo!

Vesti online 07.02.2022
“Najveći interes Crne Gore je da dobije odgovornu vlast i DPS će pružiti podršku manjinskoj vladi – uz određene razumne političke uslove”, kaže predsednik Crne Gore i DPS-a Milo Đukanović. „U vladi nećemo učestvovati“ Povratak DPS-a… »
Đukanović za DW: Crna Gora je naučila lekciju

Đukanović za DW: Crna Gora je naučila lekciju

Dojče vele 07.02.2022
Najveći interes Crne Gore je da dobije odgovornu vlast i DPS će pružiti podršku manjinskoj vladi – uz određene razumne političke uslove, kaže u ekskluzivnom intervjuu za DW predsednik Crne Gore i DPS-a Milo Đukanović. „Podržaćemo svaku… »

Vesti dana »