Povezane vesti

Šapić: Ako sam ja za Jankovića „doktor“, onda nek i Tepić bude „nastavnica“

Šapić: Ako sam ja za Jankovića „doktor“, onda nek i Tepić bude „nastavnica“

Nova 07.02.2022
Predsednik beogradske opštine Novi Beograd i kandidat SNS za gradonačelnika Beograda Aleksandar Šapić saopštio je danas da vidi da ga kandidat opozicione "Ujedinjene Srbije" za tu funkciju Vladeta Janković više puta javno nazvao "doktorom… »
Šapić odgovorio na prozivke: Za Vladetu Jankovića je Đilas avio-inženjer

Šapić odgovorio na prozivke: Za Vladetu Jankovića je Đilas avio-inženjer

Večernje novosti 07.02.2022
Foto: SNS - U našem narodu "doktorima" se obično nazivaju lekari koji leče ljude, a skoro nikada tako ne zovemo nekog ko je iz bilo koje oblasti završio doktorske studije. To se obično radi kada tu osobu želimo da ismejemo, pa je onda nazivamo po… »
Šapić: Ako sam ja za Jankovića „doktor“, onda nek i Tepić bude „nastavnica“

Šapić: Ako sam ja za Jankovića „doktor“, onda nek i Tepić bude „nastavnica“

N1 Info 07.02.2022
Predsednik beogradske opštine Novi Beograd i kandidat SNS za gradonačelnika Beograda Aleksandar Šapić saopštio je da vidi da ga kandidat opozicione "Ujedinjene Srbije" za tu funkciju Vladeta Janković više puta javno nazvao "doktorom Šapićem" iako… »
Šapić zamolio vladetu: Ako mene oslovljavate doktorom, nazovite i Mariniku nastavnicom rumunskog, Đilasa avio-inženjerem

Šapić zamolio vladetu: Ako mene oslovljavate doktorom, nazovite i Mariniku nastavnicom rumunskog, Đilasa avio-inženjerem

Srbija danas 07.02.2022
Potpredsednik Glavnog odbora Srpske napredne stranke i predsednik Gradske opštine Novi Beograd Aleksandar Šapić odgovorio je Vladeti Jankoviću koji ga uz dozu ironije, koja je po njemu duhovita, oslovljava u medijima sa "doktor", ističući to njegovo… »

Vesti dana »