Povezane vesti
Beograd traži glasanje na Kosovu na srpskim izborima u aprilu
Slobodna Evropa 07.02.2022
Direktor Kancelarije za Kosovo Vlade Srbije Petar Petković izjavio je da od predstavnika međunarodne zajednice očekuje da, svojim autoritetom, omoguće izjašnjavanje srpskog naroda na Kosovu, na izborima u Srbiji koji će biti održani u aprilu. Petković je… »
Petković: Pomoć Rusije po pitanju Kosova neprocenjiva
Danas 07.02.2022
Direktor vladine Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković ocenio je danas da je za Beograd, podrška i pomoć Rusije po pitanju Kosova, „od neprocenjivog značaja“. Petković je u razgovoru sa ruskim ambasadorom u Beogradu Aleksandrom Bocan Harčenkom… »
Petković sa Bocan-Harčenkom o situaciji na KiM i dijalogu
RTS 07.02.2022
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković u razgovoru sa amabasadorom Ruske Federacije Aleksandrom Bocan-Harčenkom izjavio je da se na KiM nastavlja "kampanje pritisaka i represije nad srpskim narodom". Petar Petković sastao se ambasadorom… »
Vesti dana »
Požari na Balkanu: Borba sa vatrom u Herceg Novom, kod Nevesinja i u Srbiji
BBC News pre 30 minutajoš 9 povezanih
BIRODI: RIK nije odgovorio na zahtev da rezultati izbora budu dostupni u mašinski čitljivom formatu
N1 Info pre 15 minutajoš 1 povezana
Hormuz ostaje blokiran: Iran osporava Trumpove tvrdnje, promet pao na gotovo tromjesečni minimum
SEEbiz pre 15 minutajoš 8 povezanih





