Povezane vesti

Vesna Gala Galiot: Imala sam želju da se vratim na scenu, ali sam odustala

Vesna Gala Galiot: Imala sam želju da se vratim na scenu, ali sam odustala

Nova 08.02.2022
Vesna Galiot Gala važila je devedesetih za jednu od najpopularnijih denserki na javnoj sceni. Rekla je da se povukla sa scene zbog turbulentnih odnosa na estradi, a da je u jednom trenutku imala želju da se vrati - ali, od toga je odustala. I dalje se… »
Bila je najpopularnija pevačica 90-ih, preko noći nestala sa scene! Ne želi da čuje za estradu, a njene hitove svi znate

Bila je najpopularnija pevačica 90-ih, preko noći nestala sa scene! Ne želi da čuje za estradu, a njene hitove svi znate

Mondo 08.02.2022
Vesna Galiot Gala iza sebe ima brojne hitove koje i danas rado pevate! Vesna Galiot Gala iza sebe ima brojne hitove koje i danas rado pevate! Nekada jedna od najpopularnijih dens pevačica čiji se hitovi i danas rado pevaju, Vesna Galiot Gala, davno se… »
90-Ih je bila najtraženija pevačica, a onda skroz nestala: Gala neće da više čuje za estradu a sada bavi nečim skroz…

90-Ih je bila najtraženija pevačica, a onda skroz nestala: Gala neće da više čuje za estradu a sada bavi nečim skroz…

Kurir 08.02.2022
Vesna Galiot Gala devedesetih godina je bila jedna od najpopularnijih pevačica, čije hitove mnogi znaju i danas. Ipak, odlučila je da se povuče iz javnosti, a bavi se potpuno drugačijim poslom. Pevačica je poznata po hitovima: "Izaberi", "Hajde budi… »
Odbija da ponovo bude deo estrade: Denserku su nekad svi znali, a danas se bavi informacionim tehnologijama i evo koliko se…

Odbija da ponovo bude deo estrade: Denserku su nekad svi znali, a danas se bavi informacionim tehnologijama i evo koliko se…

Blic 08.02.2022
Vesna Galiot Gala je prva naša dens pevačica, koja je devedesetih bila jedna od najpopularnijih na ovim prostorima. I dalje se pamte njeni hitovi "Nedostajaćeš mi", "Izaberi", "Zlatna ribica", "Budim se", a Gala je i pored uspeha koji je imala rešila… »

Vesti dana »