Povezane vesti

Oglasila se majka Kike Đukić: Odgovaraće ko treba da odgovara

Oglasila se majka Kike Đukić: Odgovaraće ko treba da odgovara

Nova 08.02.2022
Dva meseca nakon smrti jutjuberke Kristine Đukić oglasila se njena majka Nataša Đukić putem svog Instagram naloga. Naime, Kika je pronađena mrtva u svom stanu 8. decembra prošle godine, a ovaj slučaj naišao je na veliki odjek u javnosti nakon… »
"Očajna sam, odgovaraće onaj ko treba": Majka pokojne Kike se oglasila potresnom porukom dva meseca nakon smrti jutjuberke

"Očajna sam, odgovaraće onaj ko treba": Majka pokojne Kike se oglasila potresnom porukom dva meseca nakon smrti jutjuberke

Blic 08.02.2022
Smrt mlade jutjuberke i influenserke Kristine Kike Đukić pre dva meseca potresla je celu Srbiju, a sada se njena majka Nataša Đukić Veličković ponovo oglasila. Nataša kaže da još nije poznato pod kojim okolnostima je preminula njena ćerka, jer… »
Majka preminule jutjuberke Kike: Očajna sam, još nemam odgovore

Majka preminule jutjuberke Kike: Očajna sam, još nemam odgovore

Nova 08.02.2022
Smrt mlade jutjuberke i influenserke Kristine Kike Đukić pre dva meseca potresla je celu Srbiju, a sada se njena majka Nataša Đukić Veličković ponovo oglasila. Nataša kaže da još nije poznato pod kojim okolnostima je preminula njena ćerka, jer… »
Odgovaraće onaj ko treba, besna sam i slomljena! Oglasila se majka preminule Kike Đukić, otkrila detalje o njenoj smrti

Odgovaraće onaj ko treba, besna sam i slomljena! Oglasila se majka preminule Kike Đukić, otkrila detalje o njenoj smrti

Kurir 08.02.2022
Jutjuberka Kristina Kika Đukić pronađena je mrtva u svom stanu 8. decembra prošle godine. Kikina porodica se nije oglašavala nakon smrti, a li s obzirom na količinu poruka koje su dobijali od pratioca koji očekuju odgovor, njena majka Nataša je… »

Vesti dana »