Povezane vesti
U niškom Gerontološkom 104 zaražena koronom
Južne vesti 08.02.2022
Nakon što je dan ranije potvrđeno da je korona virusom zaraženo 56 korisnika i 29 radnika u niškom Gerontološkom centru, broj inficiranih nastavlja da raste. Kovid je potvrđen kod još 14 korisnika i 5 radnika, tako da je sada ukupno zaraženo njih 104. Na… »
U niškom Gerontološkom centru zaraženo više od stotinu korisnika i zaposlenih
Medijska kutija 08.02.2022
U niškom Gerontološkom centru korona infekcija je potvrđena kod 70 korisnika i 34 radnika, rekao je danas Miodrag Vrbić, direktor Klinike za infektivne bolesti u Nišu. Zbog velikog broja obolelih u ovom gradskom Gerontološkom centru proglašena je… »
Korona ušla u Gerontološki centar, zaraženo 70 korisnika i 34 zaposlena
Jug press 08.02.2022
NIŠ Korona virusa nastavlja da se širi medju korisnicima i zaposlenima u Gerontološkom centru u Nišu i do sada je virus laboratorijski potvrdjen kod 70 korisnika i 34 zaposlenih u ovom Centru, kaže direktor Klinike za infektivne bolesti UKC Niš dr… »
Skoro 90 osoba zaraženo u niškom Gerontološkom centru, a oko 30 ljudi čeka rezultate
Blic 07.02.2022
U niškom Gerontološkom centru korona je potvrđena kod 56 korisnika i 29 radnika, dok se čekaju rezultati još 30-tak testiranih, potvrdio je za Južne vesti direktor Klinike za infektivne bolesti Miodrag Vrbić. Šest korisnika trenutno je na bolničkom… »
Vesti dana »
(Video) Još jedan debakl „orlova“: Srbija povela protiv Meksika, pa dala dva autogola i doživela težak poraz
Dnevnik pre 44 minutajoš 10 povezanih
Tokom dana pretežno sunčano, uveče stiže pljusak: Najviša dnevna do 30 stepeni
Telegraf pre 1 satjoš 5 povezanih
Skupština: Usvojeni Izveštaji o radu BIA i Izveštaji o stanju bezbednosti u Republici
RTV pre 54 minutajoš 1 povezana
Kakva bruka! Meksiko deklasirao Srbiju: Cirkus, dali smo sami sebi 2 gola, delovali kao turisti...
Kurir pre 1 satjoš 7 povezanih





