Povezane vesti

Šešelj se bahatio, pa izazvao bes javnosti: Parkirao rendž gde ne bi smelo, pa odgovorio: "Silazak je bio još teži"

Šešelj se bahatio, pa izazvao bes javnosti: Parkirao rendž gde ne bi smelo, pa odgovorio: "Silazak je bio još teži"

Mondo 08.02.2022
Šešelja snimile kmaere dok je dolazio u zgradu suda. Šešelja snimile kmaere dok je dolazio u zgradu suda. Vojislav Šešelj pre dva dana došao je na suđenje u Palatu pravde, a tom prilikom je uslikan kako se svojim "rendž roverom" parkirao tačno… »
Bahati Šešelj misli da je duhovit: Bezobrazno se parkirirao pred vratima Palate pravde, pa kaže: "Kako sam uspeo? Popeli me…

Bahati Šešelj misli da je duhovit: Bezobrazno se parkirirao pred vratima Palate pravde, pa kaže: "Kako sam uspeo? Popeli me…

Blic 08.02.2022
Lider radikala Vojislav Šešelj pre dva dana došao je na suđenje u Palatu pravde svojim džipom "rendž rover" i parkirao se bukvalno do pred sam ulaz u zgradu suda, naravno, na mesto gde je to zabranjeno. Nije prvi put da se lider radikala ponaša… »
Bahati Šešelj umalo uleteo autom u sud, pa se s tim sprda! Lider radikala: Nemam kondiciju, pa su me nosili sa sve džipom!

Bahati Šešelj umalo uleteo autom u sud, pa se s tim sprda! Lider radikala: Nemam kondiciju, pa su me nosili sa sve džipom!

Kurir 08.02.2022
Lider radikala Vojislav Šešelj pre dva dana došao je na suđenje u Palatu pravde svojim džipom "rendžrover" bukvalno do prad sam ulaz u zgradu suda. Ništa tu ne bi bilo čudno da do platoa ispred ulaza u Palatu pravde postoji kolski put. Ali, ne… »
Bahato! Šešelj parkirao džip bukvalno pred vratima Palate Pravde i svi se pitaju kako je uopšte uspeo da se popne tamo?!

Bahato! Šešelj parkirao džip bukvalno pred vratima Palate Pravde i svi se pitaju kako je uopšte uspeo da se popne tamo?!

Blic 07.02.2022
Lider radikala Vojislav Šešelj odavno je, nažalost, navikao javnost na svoju bahatost, ali čini se da je ovoga puta prevazišao i samog sebe i to ni manje ni više nego ispred samog ulaza u Palatu Pravde. Bezobzirni predsednik SRS-a parkirao se svojim… »

Vesti dana »