Povezane vesti
SoftBank i definitivno neće prodati Arm kompaniji Nvidia
Biznis.rs 08.02.2022
Propao ugovor vredan desetine milijardi dolara. SoftBank grupa je saopštila da je prodaja britanskog proizvođača čipova Arm američkoj kompaniji Nvidia prekinuta, nakon što regulatori u različitim regionima nisu uspeli da odobre ono što bi bio najveći… »
Nvidia ipak neće kupiti Arm: Propao dogovor vredan 40 milijardi dolara
Telegraf 08.02.2022
Nvidia bi ovom akvizicijom dobila kontrolu nad kompanijom čija je arhitektura i intelektualna svojina ključ za praktično svaki čip napravljen za pametne telefone i tablete, ali i za veći broj serverskih čipova i ceo Apple-ov plan da u nekim svojim… »
Vesti dana »
"Oluja će biti na vrhuncu snage, duvaće orkanski vetar i raznositi: Grad!" Nova tura nevremena juri ka Srbiji, izdavaće se hitna upozorenja: "Imaće 4 niza"
Blic pre 47 minutajoš 30 povezanih
FIFA je potvrdila: Disciplinska komisija pokrenula istragu zbog incidenata na kraju finalne utakmice
Dnevnik pre 1 satjoš 43 povezane
(Foto, video) Počela konstitutivna sednica Saveta REM-a: Prva tačka dnevnog reda - izbor predsednika
Blic pre 3 satajoš 38 povezanih




