Povezane vesti

Zvezda misli na budućnost: Talentovani golman produžio ugovor sa crveno-belima

Zvezda misli na budućnost: Talentovani golman produžio ugovor sa crveno-belima

Večernje novosti 08.02.2022
FOTO: FK Crvena zvezda Čuvar mreže Garfičara rođen je 14. jula 2003. godine i crveno-beli dres je obukao još dok je bio u kategoriji petlića. - Presrećan sam zbog produžetka ugovora, Zvezdino sam dete i ovo je već dvanaesta godina kako sam u… »
Zvezda sprema borjanovog naslednika: Mladi golman produžio ugovor sa crveno-belima

Zvezda sprema borjanovog naslednika: Mladi golman produžio ugovor sa crveno-belima

Hot sport 08.02.2022
Novi potpis u Ljutice Bogdana. Marko Ćopić je produžio ugovor sa Crvenom zvezdom, a mladi talentovani čuvar mreže koji se kali u razvojnom timu crveno-belih obavezao se na vernost svom klubu do 2024. godine. – Presrećan sam zbog produžetka… »
Zvezda ne staje, novi potpis na ''Marakani''!

Zvezda ne staje, novi potpis na ''Marakani''!

Sportske.net 08.02.2022
Četiri dana pred prolećnu premijeru u Linglong Super ligi Srbije, Crvena zvezda je danas ozvaničila potpis još jednog igrača. U pitanju je mladi golman Marko Ćopić koji je potpisao novi ugovor sa crveno-belima do 2024. godine, u prisustvu… »
Potpis na marakani! Golman ostaje u crveno-belom: Zvezdino sam dete, nema veće sreće za mene!

Potpis na marakani! Golman ostaje u crveno-belom: Zvezdino sam dete, nema veće sreće za mene!

Mondo 08.02.2022
Crvena zvezda je objavila vest o novom potpisu u klubu. U pitanju je talentovani čuvar mreže. Crvena zvezda je objavila vest o novom potpisu u klubu. U pitanju je talentovani čuvar mreže. Objavila je Crvena zvezda vest o novom potpisu u klubu… »
Ćopić Zvezdin do 2024. godine

Ćopić Zvezdin do 2024. godine

Sportski žurnal 08.02.2022
Momak rođen u Beogradu se od ove takmičarske godine kali u razvojnom timu Grafičaru. Talentovani čuvar mreže Marko Ćopić je produžio ugovor sa Crvenom zvezdom, obavezao se na vernost klubu do 2024. godine. - Presrećan sam zbog produžetka… »
Hoće da nasledi Borjana: Zvezda produžila ugovor sa talentovanim golmanom

Hoće da nasledi Borjana: Zvezda produžila ugovor sa talentovanim golmanom

Nova 08.02.2022
Mladi golman Marko Ćopić produžio je ugovor sa Crvenom zvezdom, obavezao se na vernost svom klubu do 2024. godine. „Presrećan sam zbog produžetka ugovora, Zvezdino sam dete i ovo je već dvanaesta godina kako sam u klubu, a došao je trenutak i za… »

Vesti dana »