Povezane vesti

Raspisuje se novi konkurs za naličje hrvatske kovanice evra sa motivom kune

Raspisuje se novi konkurs za naličje hrvatske kovanice evra sa motivom kune

Nova 08.02.2022
Hrvatska narodna banke (HNB) najavila je danas novi konkurs za dizajn hrvatske strane evrokovanice sa motivom kune pošto je autor prethodnog povukao svoj predlog suočen s optužbama za mogući plagijat. U saopštenju HNB se navodi da je radi otklanjanja… »
Raspisuje se novi konkurs za naličje hrvatske kovanice evra sa motivom kune

Raspisuje se novi konkurs za naličje hrvatske kovanice evra sa motivom kune

Danas 08.02.2022
Hrvatska narodna banke (HNB) najavila je danas novi konkurs za dizajn hrvatske strane evrokovanice sa motivom kune pošto je autor prethodnog povukao svoj predlog suočen s optužbama za mogući plagijat. U saopštenju HNB se navodi da je radi otklanjanja… »
Novi konkurs za naličje hrvatske kovanice eura sa motivom kune

Novi konkurs za naličje hrvatske kovanice eura sa motivom kune

Slobodna Evropa 08.02.2022
Hrvatska narodna banka (HNB) najavila je 8. februara novi konkurs za dizajn hrvatske strane eurokovanice sa motivom kune nakon što je autor prethodnog povukao svoj prijedlog suočen s optužbama za mogući plagijat. U saopćenju HNB-a se navodi da je… »
Raspisuje se novi konkurs za naličje hrvatske kovanice evra

Raspisuje se novi konkurs za naličje hrvatske kovanice evra

N1 Info 08.02.2022
Hrvatska narodna banka najavila je novi konkurs za dizajn hrvatske strane evrokovanice sa motivom kune, pošto je autor prethodnog povukao svoj predlog suočen s optužbama za mogući plagijat. U saopštenju HNB se navodi da je radi otklanjanja svih… »
Plenković o skandalu s kunom na kovanici evra: "Trebalo je reći ja sam taj i taj, mogu li da koristim vašu fotografiju"

Plenković o skandalu s kunom na kovanici evra: "Trebalo je reći ja sam taj i taj, mogu li da koristim vašu fotografiju"

Blic 07.02.2022
Hrvatski premijer Andrej Plenković izjavio je danas povodom skandala sa plagiranim motivom kune na hrvatskoj kovanici evra da je reč o nepotrebnoj "neugodnosti" i da je pobednike na konkursu pitao da li je iko od njih u HDZ-u jer se plašio da bi se… »

Vesti dana »