Povezane vesti

Osmostruki šampion sveta spreman: Cilj mi je titula, ovde sam deo porodice! (video)

Osmostruki šampion sveta spreman: Cilj mi je titula, ovde sam deo porodice! (video)

Hot sport 08.02.2022
Legendarni Španac najavljuje borbu za najviši plasman Španski motociklista Mark Markez najavljuje borbu za titulu u narednoj sezoni Moto Gran Prija, a nakon dve i po godine u kojim se mučio sa povredama, ove sezone ne krije da ima visoke ciljeve… »
Mark Markes želi novu titulu: Osmostruki šampion sveta najavio da će se boriti za krunu u Moto GP šampionatu

Mark Markes želi novu titulu: Osmostruki šampion sveta najavio da će se boriti za krunu u Moto GP šampionatu

Večernje novosti 08.02.2022
EPA - Pre dve nedelje rekao bih da mi cilj nije titula, jer sam bio dugo povređen. Međutim, posle testiranja u Maleziji shvatio sam da mogu da napadnem krunu. Uostalom, ako vozite za Hondu morate da se borite za titulu. Dugo su me čekali zbog povrede… »
Markes: Cilj mi je titula

Markes: Cilj mi je titula

N1 Info 08.02.2022
Osmostruki svetski šampion Mark Markes rekao je da su ga testiranja u Maleziji naterala da shvati da ima veća očekivanja od predstojeće sezone, iako se do pre nekoliko nedelja činilo da možda neće ni biti spreman za njen početak. Vozač Repsol… »

Vesti dana »