Povezane vesti
Sprečen artiljerijski napad na LNR: Oboren ukrajinski dron (foto)
Pravda 08.02.2022
Narodna milicija Luganske Narodne Republike presrela je dron Oružanih snaga Ukrajine, koji je Kijev planirao da upotrebi za korekciju artiljerijske vatre. To je izjavio zvanični predstavnik resora odbrane LNR Ivan Filiponenko. Ranije je LNR najavio… »
LNR: Sprečen artiljerijski napad Kijeva
Sputnik 08.02.2022
Narodna milicija samoproglašene Luganske Narodne Republike presrela je dron Oružanih snaga Ukrajine koji je Kijev planirao da iskoristi za korigovanje artiljerijske vatre na teritoriji LNR, saopštio je portparol Milicije Ivan Filiponjenko. „U oblasti… »
U lugansku sprečen artiljerijski udar: Narodna milicija LNR-a prizemljila ukrajinski dron
Večernje novosti 08.02.2022
Foto: Profimedia/Ilustracija Ranije je LNR najavio dolazak posada bespilotnih letelica ukrajinskih snaga bezbednosti u Donbas. Letovi borbenih aviona i dronova duž cele linije dodira u Donbasu zabranjeni su sporazumima iz Minska. - U oblasti naselja… »
Vesti dana »
Tokom noći 14 ekipa nastaviće čišćenje snega u Mionici: Komunalna inspekcija izrekla zabranu kretanja kroz park
Blic pre 7 satijoš 1 povezana
TRAMPU JE SAMO NEBO GRANICA: "Ne zanima me međunarodno pravo, moral je jedino ograničenje moje moći"!
Kurir pre 4 satijoš 2 povezane






