Повезане вести

"У 6: ујутру ме зове Вучић и пита 'зашто ми увозимо малине из марока?'" Шта је све пред милионима открила Ана Брнабић -…

"У 6: ујутру ме зове Вучић и пита 'зашто ми увозимо малине из марока?'" Шта је све пред милионима открила Ана Брнабић -…

Блиц 09.02.2022
Премијерка Србије Ана Брнабић синоћ је током гостовања у емисији "Амиџи шоу" открила бројне детаље из свог живота које јавност није знала, а у неколико наврата насмејала је и водитеља Огњена Амиџића и гледаоце крај… »
Хтела да се тетовира, чита хороскоп и рејвовала: Шта је све открила Ана Брнабић

Хтела да се тетовира, чита хороскоп и рејвовала: Шта је све открила Ана Брнабић

Нова 09.02.2022
Премијерка Србије Ана Брнабић синоћ је током гостовања у емисији "Амиџи шоу" открила бројне детаље из свог приватног живота које јавност до сада није знала, а у неколико наврата насмејала је и водитеља Огњена Амиџића… »
Има још ЛГБТ политичара у Србији: Ана Брнабић каже да није једина

Има још ЛГБТ политичара у Србији: Ана Брнабић каже да није једина

Нова 09.02.2022
Премијерка Србије Ана Брнабић гостовала је у емисији Огњена Амиџића, у којој је открила да има још политичара који су, попут ње, део ЛГБТ заједнице. „Нећу да откривам ко је у питању, али их има. То обично овако иде… »
"Правила сам рејв журке, следећа је овог датума" Премијерка Брнабић открила шокантне детаље из младости

"Правила сам рејв журке, следећа је овог датума" Премијерка Брнабић открила шокантне детаље из младости

Србија данас 09.02.2022
Премијерка је, између осталог, у емисији говорила о младости и образовању у иностранству. Премијерка Србије Ана Брнабић гостовала је у емисији "Амиџи Шоу" коју свакога уторка на РТВ Пинк води Огњен Амиџић. Брнабић је… »
Ана Брнабић правила рејв журке и излазила сваку ноћ: Премијерка изненадила све у емисији, поменула и партнерку Милицу

Ана Брнабић правила рејв журке и излазила сваку ноћ: Премијерка изненадила све у емисији, поменула и партнерку Милицу

Мондо 09.02.2022
Ана Брнабић открила да се лудо проводила током младалачких дана. Ана Брнабић открила да се лудо проводила током младалачких дана. Премијерка Србије Ана Брнабић гостовала је синоћ у "Амиџи шоу", а гледаоци су имали прилику… »
"Милица ми купује сву гардеробу": Ана Брнабић открила детаље из приватног живота: Ево који јој је надимак и ко јој је у…

"Милица ми купује сву гардеробу": Ана Брнабић открила детаље из приватног живота: Ево који јој је надимак и ко јој је у…

Блиц 08.02.2022
Премијерка Србије Ана Брнабић гостовала је вечерас у емисији Огњена Амиџића, што је прво њено гостовање у неком телевизијском шоу-програму, а дотакла се чињенице да је прва жена која је постала премијер у нашој… »
Премијерка у лежерном разговору: Брнабић се подсетила гиманзијских дана - Авантуризам ме привлачио (видео)

Премијерка у лежерном разговору: Брнабић се подсетила гиманзијских дана - Авантуризам ме привлачио (видео)

Вечерње новости 08.02.2022
Фото: ТВ Пинк принтскрин Причу је почела од, како каже, "лудог периода" живота. Студирала сам у иностранству, али сам овде ишла у Пету београдску гимназију, и то ми је најлепши период живота. Било ми је супер друштво, иако… »
"Милица је строжи родитељ од мене": Ана Брнабић открила детаље о сину Игору, па показала слике из приватног албума

"Милица је строжи родитељ од мене": Ана Брнабић открила детаље о сину Игору, па показала слике из приватног албума

Блиц 08.02.2022
Ана Брнабић, премијерка Србије, гостовала је вечерас у емисији Огњена Амиџића, а том приликом открила је детаље о сину Игору. - Син ми је једном рекао: "Како си заменила трубу са хорном?", остала сам без речи. Зна све те… »
"Изласци, ноћни живот,: Свашта…" Премијерка Србије Ана Брнабић о организовању рејв журки и животу између Британије и…

"Изласци, ноћни живот,: Свашта…" Премијерка Србије Ана Брнабић о организовању рејв журки и животу између Британије и…

Блиц 08.02.2022
Премијерка Србије Ана Брнабић гостовала је у емисији Огњена Амиџића, што је прво њено гостовање у неком телевизијском шоу-програму. Брнабићева је проговорила о својој прошлости, те је изнела низ детаља о којима досад… »

Вести дана »