Povezane vesti
MUP: Uhapšeni prebacivali novac sa tuđih kartica na svoje naloge u kladionici
N1 Info 09.02.2022
Policija u Pirotu uhapsila je G. D. (35), M. M. (31) i K. V. (26), zbog sumnje da su izvršili krivična dela prevara i falsifikovanje i zloupotreba platnih kartica. Zbog istih krivičnih dela biće podneta i krivična prijava u redovnom postupku protiv… »
Prevarom sa onlajn klađenjem zgrnuli milion dinara: Uhapšene tri osobe
Nova 09.02.2022
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije i PU Pirot, u saradnji sa pripadnicima PU za grad Beograd i Višim javnim tužilaštvom, Posebnim odeljenjem za borbu protiv visokotehnološkog kriminala, uhapsili su G. D. (35), M… »
FOTO: Prevarili tri osobe za milion i po dinara, ubedili ih da će zaraditi onlajn klađenjem
Radio 021 09.02.2022
Policija u Pirotu je u saradnji sa beogradskom policijom uhapsila G. D. (35), M. M. (31) i K. V. (26) zbog prevare i falsifikovanja i zloupotrebe platnih kartica. Zbog istih krivičnih dela biće podneta i krivična prijava protiv tridesetdvogodišnjeg… »
Vesti dana »
Najmanje 19 ljudi poginulo u zemljotresu magnitude 7,8 na Filipinima, pokrenut manji cunami
Beta pre 36 minutajoš 46 povezanih
Srpska lista zadovoljna ostvarenim rezultatom na izborima uprkos političkom inženjeringu
Sputnik pre 21 minutajoš 23 povezane
Bez žrtava u novoj eskalaciji Irana i Izraela, Tel Aviv najavljuje veliku mobilizaciju
Beta pre 1 satjoš 23 povezane
Istraživanje: U Srbiji 60 odsto zaposlenih namerava da promeni posao u narednih godinu dana
N1 Info pre 1 satjoš 14 povezanih




