Povezane vesti

Glogovac je bio zoran radmilović našeg doba: Trifunović o klasiću: Kad dođe moj čas, voleo bih da me baš ti sačekaš…

Glogovac je bio zoran radmilović našeg doba: Trifunović o klasiću: Kad dođe moj čas, voleo bih da me baš ti sačekaš…

Kurir 09.02.2022
Na današnji dan pre četiri godine prerano nas je napustio najveći glumac sa ovih prostora - Nebojša Glogovac. Rođen je u Trebinju, a život i prve glumačke koruke naučio je u Pančevu. Počeo je kao student na jednoj od najčuvenijih klasa ikad na… »
Legende nikad ne umiru! Četiri godine od smrti velikog glumca Nebojše Glogovca, a Srbija i dalje tuguje za velikanom!

Legende nikad ne umiru! Četiri godine od smrti velikog glumca Nebojše Glogovca, a Srbija i dalje tuguje za velikanom!

Alo 09.02.2022
Legenda srpskih filmova otišao je prerano! Na današnji dan pre četiri godine prerano nas je napustio jedan od najvećih glumaca sa ovih prostora - Nebojša Glogovac. Legenda domaćeg glumišta preminuo je posle borbe sa opakom bolešću u 48. godini… »
Sećanje Radoša Bajića na Glogovca: Plakao je kao dete kad je dobio ulogu Draže! Bio je veliki glumac, ali još veći čovek

Sećanje Radoša Bajića na Glogovca: Plakao je kao dete kad je dobio ulogu Draže! Bio je veliki glumac, ali još veći čovek

Kurir 09.02.2022
Na današnji dan pre četiri godine prerano nas je napustio najveći glumac sa ovih prostora - Nebojša Glogovac. Pred svoj konačni odlazak, ovaj veoma produktivni umetnik uradio je dosta projekata koji se dalje prikazuju (film i mini-serija "Južni… »

Vesti dana »