Povezane vesti

"Rekao mi je: Zaklaću svakog ko priđe tebi i detetu" Saslušana supruga direktora Centra za socijalni rad koji je i ranije…

"Rekao mi je: Zaklaću svakog ko priđe tebi i detetu" Saslušana supruga direktora Centra za socijalni rad koji je i ranije…

Blic 09.02.2022
U Osnovnom tužilaštvu u Velikom Gradištu saslušani su supruga, tašta i šurak Danijela Živanovića v.d. direktora Centra za socijalni rad u Velikom Gradištu, saznaje "Telegraf.rs". Supruga je izjavila da je i u ranijem periodu trpela psihičko i… »
„Rekao mi je: Zaklaću svakog ko priđe tebi i detetu“

„Rekao mi je: Zaklaću svakog ko priđe tebi i detetu“

Nova 09.02.2022
U Osnovnom tužilaštvu u Velikom Gradištu saslušani su supruga, tašta i šurak Danijela Živanovića v.d. direktora Centra za socijalni rad u Velikom Gradištu. Supruga je izjavila da je i u ranijem periodu trpela psihičko i fizičko nasilje, ali… »
Ubiću te i zaklati svakog ko priđe tebi i detetu: Supruga direktora csr u Veliko Gradištu iznela jezive detalje

Ubiću te i zaklati svakog ko priđe tebi i detetu: Supruga direktora csr u Veliko Gradištu iznela jezive detalje

Kurir 09.02.2022
U Osnovnom tužilaštvu u Velikom Gradištu saslušani su supruga, tašta i šurak Danijela Živanovića v.d. direktora Centra za socijalni rad u Velikom Gradištu. Naime, u Osnovnom javnom tužilaštvu u Velikom Gradištu saslušani su svedoci oštećeni… »

Vesti dana »