Povezane vesti
Obradović udario na banke: Zaustavićemo bankarsku pljačku građana
Pravda 09.02.2022
Povodom revizija presuda u sporovima građana sa bankama oglasio se i Srpski pokret Dveri a njegov predsednik Boško Obradović je ocenio da su pre pritiska bankarskog lobija građani dobijali povrat nezakonito naplaćenog novca a da se situacija sada… »
Dveri: Bankarski lobi se ujedinio sa sudskim instancama i javnim izvršiteljima protiv građana Srbije
Danas 09.02.2022
Predsednik pokreta Dveri Boško Obradović optužio je danas bankarski lobi da se, u saradnji sa sudskim instancama i javnim izvršiteljima, ujedinio protiv građana Srbije koji imaju kredite, a u tome im „asistiraju specijalne jedinice Ministarstva… »
Obradović: Bankarski lobi se ujedinio protiv građana koji imaju kredite
N1 Info 09.02.2022
Predsednik pokreta Dveri Boško Obradović optužio je bankarski lobi da se, u saradnji sa sudskim instancama i javnim izvršiteljima, ujedinio protiv građana Srbije koji imaju kredite, a u tome im "asistiraju specijalne jedinice Ministarstva unutrašnjih… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO "Zašto Ivica Dačić još nije podneo ostavku?": Glavna tema u Skupštini nisu izborni zakoni, već ministar policije i Veselin Milić
Nova pre 35 minutajoš 24 povezane
Zatvoren granični prelaz između Hrvatske i BiH zbog oštećenja mosta
IndeksOnline pre 4 minutajoš 24 povezane
Vremenska prognoza za utorak 19. maj 2026: Danas oblačno sa sunčanim intervalima
Beta pre 3 satajoš 24 povezane
Putin danas sa Sijem u Pekingu: Kina nastoji da održi veze sa Moskvom u Vašingtonu
Nedeljnik pre 1 satjoš 15 povezanih
Prašina zbog Evrovizije: Ostavka šefa televizije u Moldaviji, kritike i u Srbiji
BBC News pre 15 minutajoš 13 povezanih



