Povezane vesti

Jelena Pešić konačno progovorila o trudnoći: "Od decembra znam da sam u drugom stanju", evo šta kaže o svadbi sa mladenom

Jelena Pešić konačno progovorila o trudnoći: "Od decembra znam da sam u drugom stanju", evo šta kaže o svadbi sa mladenom

Blic 09.02.2022
Kao bomba danas je odjeknula vest da je bivša učesnica "Zadruge", sada voditeljka, Jelena Pešić u blagoslovenom stanju. Nakon što se saznalo da će ona i njen izabranik Mladen Vuletić postati roditelji, oglasila se i potvrdila prelepe vesti. - Da… »
Izgubio se, preznojio, ma presrećan je! Na poseban način Mladenu saopštila da je trudna - oglasila se Jelena Pešić!

Izgubio se, preznojio, ma presrećan je! Na poseban način Mladenu saopštila da je trudna - oglasila se Jelena Pešić!

Mondo 09.02.2022
Jelena Pešić prvi put o trudnoći. Jelena Pešić prvi put o trudnoći. Nedavno se u medijima pojavila vest da je bivša učesnica Zadruge i voditeljka Jelena Pešić u drugom stanju i da će ona i njen izabranik, takođe bivši rijaliti učesnik Mladen… »
Dalilin bivši potvrdio lepu vest - postaje otac! Mladen Vuletić se oglasio: Presrećni smo, kupujemo stvari za bebu!

Dalilin bivši potvrdio lepu vest - postaje otac! Mladen Vuletić se oglasio: Presrećni smo, kupujemo stvari za bebu!

Kurir 09.02.2022
Voditeljka i bivša zadrugarka Jelena Pešić i Mladen Vuletić, bivši dečko Dalile Dragojević, mesecima unazad su u srećnoj vezi, a sada su otkrili lepe vesti. Naime, spekulisalo se o Jeleninoj trudnoći, a Mladen je za portal Republika.rs potvrdio… »
Dalilin bivši čeka dete?! Krije i da se ženi, isplivali detalji: Raskinuo veridbu, pa odmah zavoleo bivšu zadrugarku!

Dalilin bivši čeka dete?! Krije i da se ženi, isplivali detalji: Raskinuo veridbu, pa odmah zavoleo bivšu zadrugarku!

Mondo 09.02.2022
Mladen i Jelena započeli su vezu krajem 2021. Mladen i Jelena započeli su vezu krajem 2021. Mladen Vuletić, bivši učesnik rijalitija Parovi i bivši verenik Dalile Dragojević, navodno čeka dete s Jelenom Pešić, nekadašnjom učesnicom Zadruge… »
Dalilin bivši postaje otac? Bivša zadrugarka trudna, u 3. je mesecu, planiraju veliku svadbu, a sve kriju od javnosti!

Dalilin bivši postaje otac? Bivša zadrugarka trudna, u 3. je mesecu, planiraju veliku svadbu, a sve kriju od javnosti!

Kurir 09.02.2022
Mladen Vuletić, bivši verenik Dalile Dragojević, navodno čeka dete sa bivšom učesnicom "Zadruge" Jelenom Pešić. - Jelena Pešić je trudna. Mladen i ona kriju već tri meseca. Zatrudnela je odmah na početku veze skoro. Planiraju svadbu 2. aprila… »

Vesti dana »