Povezane vesti
Skupština Srbije: Izabrani članovi RIK-a i nove sudije, Vladimir Dimitrijević reizabran na istu funkciju
Kurir 09.02.2022
BEOGRAD - Dosadašnji predsednik Republičke izborne komisije (RIK) Vladimir Dimitrijević ponovo je izabran na tu funkciju, a za njegovog zamenika izabran je Marko Janković. Poslanici Skupštine Srbije izabrali su još 22 člana RIK-a i isto toliko… »
Izabrani članovi RIK-a i nove sudije
Nova 09.02.2022
Dosadašnji predsednik Republičke izborne komisije (RIK) Vladimir Dimitrijević ponovo je izabran na tu funkciju, a za njegovog zamenika izabran je Marko Janković. Poslanici Skupštine Srbije izabrali su još 22 člana RIK-a i isto toliko njihovih… »
Vesti dana »

Incident na Trgu Nikole Pašića: Grupa muškaraca pretukla mladića (VIDEO)
NIN pre 56 minutajoš 93 povezane

"Nadamo se da će sve proći bez incidenata": Student Miloš Pavlović iz Pionirskog parka objavio da sa kolegama u kampu igra šah (video)
Blic pre 31 minutajoš 130 povezanih

Francuski mediji: Istorijski skup u Beogradu, više od 100.000 ljudi u borbi protiv korpucije
Beta pre 1 satjoš 33 povezane

Nišlije organizovale demonstracije podrške studentskom protestu u Beogradu
N1 Info pre 1 satjoš 63 povezane

MUP: Više incidenata u Beogradu, građani odmah da prestanu da napadaju policiju
Beta pre 1 satjoš 26 povezanih