Povezane vesti
VOA stub bezbednosti Srbije
Politika 09.02.2022
Ministar odbrane Nebojša Stefanović prisustvovao je analizi rada Vojnoobaveštajne agencije za 2021. godinu. Kako je saopštilo Ministarstvo odbrane, najznačajnije rezultate i novine u radu agencije predstavio mu je direktor VOA brigadni general Zoran… »
Stefanović: VOA u 2021. godini bila pouzdan stub bezbednosno-informativnog sistema Srbije
Danas 09.02.2022
Vojnoobaveštajna agencija (VOA) ispunila je očekivanja državnog i vojnog rukovodstva i u 2021. godini bila je „pouzdan stub bezbednosno-informativnog sistema Srbije“, izjavio je danas ministar odbrane Nebojša Stefanović. Kako se navodi u saopštenju… »
Stefanović: Vojnoobaveštajna agencija pouzdan stub bezbednosnog sistema
RTV 09.02.2022
BEOGRAD - Vojnoobaveštajna agencija je u 2021. godini bila pouzdan stub bezbednosno-obaveštajnog sistema, ocenio je ministar odbrane Nebojša Stefanović, koji je prisustvovao predstavljanju rezultata VOA. Nakon što je rezultate i novine u radu predstavio… »
Vesti dana »

Orlići stigli u Beograd posle osvajanja zlata na EP (video)
Sportski žurnal pre 52 minutajoš 29 povezanih

Stižu pljuskovi, grmljavina i grad Nevreme juriša i ka Beogradu, evo gde će sve da udari
Alo pre 3 satajoš 45 povezanih