Povezane vesti

Oglasila se aleksina majka pošto su joj pronašli sina: Kako god odluči da živi, meni je dobro, samo kad znam da je živ

Oglasila se aleksina majka pošto su joj pronašli sina: Kako god odluči da živi, meni je dobro, samo kad znam da je živ

Kurir 09.02.2022
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova potvrdili su da je Aleksa Stanković, čiji je nestanak prijavljen 28. decembru 2021. godine u Policijskoj upravi u Kruševcu. Aleksa Stanković koji je nestao pre 42 dana pronađen je u Beogradu. Kako je rekla… »
Svako od vas ko je objave delio, doprineo je da se Aleksa majci vrati živ: Oglasio se Igor Jurić i zahvalio tviterašima

Svako od vas ko je objave delio, doprineo je da se Aleksa majci vrati živ: Oglasio se Igor Jurić i zahvalio tviterašima

Kurir 09.02.2022
Aleksa Stanković (21) pronađen je u Beogradu nakon 42 dana intenzivne potrage policije. Ta vest obradovala je i Igora Jurića iz Centra za nestalu i zlostavljanu decu koji je svoju radost podelio na Tviteru. Jurić se oglasio neposredno pošto je MUP… »
Pronađen Aleksa Stanković iz Kruševca

Pronađen Aleksa Stanković iz Kruševca

Nova 09.02.2022
Aleksa Stanković pronađen je živ i zdrav u Beogradu saopštio je MUP. „Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova pronašli su u Beogradu Aleksu Stankovića čiji je nestanak prijavljen 28.12.2021. godine Policijskoj upravi u Kruševcu. Intenzivnim… »
Nestali mladić iz Kruševca pronađen u Beogradu

Nestali mladić iz Kruševca pronađen u Beogradu

N1 Info 09.02.2022
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova pronašli su u Beogradu Aleksu Stankovića, čiji je nestanak prijavljen 28. decembra 2021. u Policijskoj upravi u Kruševcu. Kako se navodi u saopštenju MUP, mladić je lociran u jednom stanu na Vračaru, gde… »
MUP: Pronađen mladić iz Kruševca

MUP: Pronađen mladić iz Kruševca

Novi magazin 09.02.2022
Beogradska policija pronašla je mladića Aleksu Stankovića na Vračaru, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova. Stankovićev nestanak prijavljen je 28. decembra Policijskoj upravi u Kruševcu. Policija je navela da je mladić svojevoljno… »
Posle 43 dana potrage mladić Aleksa Stanković pronađen živ i zdrav

Posle 43 dana potrage mladić Aleksa Stanković pronađen živ i zdrav

Luftika 09.02.2022
Policija je u Beogradu pronašla Aleksu Stankovića čiji je nestanak prijavljen 28.12.2021. godine Policijskoj upravi u Kruševcu. Intenzivnim operativnim radom pripadnika MUP-a, PU Kruševac i PU Beograd, mladić je lociran u jednom stanu na Vračaru… »
Aleksina majka u suzama, "ne znam da li želi da mi se vrati": Saznala da joj je pronađen sin, pa rastužila sve izjavom

Aleksina majka u suzama, "ne znam da li želi da mi se vrati": Saznala da joj je pronađen sin, pa rastužila sve izjavom

Mondo 09.02.2022
Aleksa Stanković koji je nestao pre 42 dana pronađen je u Beogradu. Aleksa Stanković koji je nestao pre 42 dana pronađen je u Beogradu. Pripadnici policije pronašli su u Beogradu Aleksu Stankovića čiji je nestanak prijavljen 28.12.2021. godine… »
Prva fotografija pronađenog alekse iz stana na Vračaru: Svi gledaju u njegovu majicu - pogledajte kako sada izgleda!

Prva fotografija pronađenog alekse iz stana na Vračaru: Svi gledaju u njegovu majicu - pogledajte kako sada izgleda!

Mondo 09.02.2022
Aleksa Stanković (21) iz Kruševca pronađen je u Beogradu nakon što se nikome nije javljao 42 dana. Aleksa Stanković (21) iz Kruševca pronađen je u Beogradu nakon što se nikome nije javljao 42 dana. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova… »
Pronađen mladić koji je nestao krajem prošle godine

Pronađen mladić koji je nestao krajem prošle godine

Dnevnik 09.02.2022
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova pronašli su u Beogradu Aleksu Stankovića čiji je nestanak prijavljen 28.12. prošle godine Policijskoj upravi u Kruševcu. Intenzivnim operativnim radom pripadnika MUP-a, PU Kruševac i PU Beograd, mladić… »

Vesti dana »