Povezane vesti

U njegovom restoranu je Divac tukao Saveljića! Dejan Bodiroga se javio na telefon, ali brzo je prekinuo vezu

U njegovom restoranu je Divac tukao Saveljića! Dejan Bodiroga se javio na telefon, ali brzo je prekinuo vezu

Kurir 09.02.2022
Prava drama odigrala se pre nekoliko dana kada su se nekadašnji veliki prijatelji Vlade Divac i Niša Saveljić posvađali na krv i nož. Kako Kurir ekskluzivno saznaje, proslavljeni košarkaš prebio je bivšeg fudbalera krajem decembra prošle godine… »
Žao mi je što je familija Divac to tako shvatila, ja to ne radim! Oglasio se Saveljić nakon priče o tuči sa košarkašem

Žao mi je što je familija Divac to tako shvatila, ja to ne radim! Oglasio se Saveljić nakon priče o tuči sa košarkašem

Mondo 09.02.2022
Niša Saveljić je potvrdio da je došlo do sukoba njega i Divca. Niša Saveljić je potvrdio da je došlo do sukoba njega i Divca. Čuveni košarkaš Vlade Divac obračunao se sa bivšim fudbalerom Nišom Saveljićem u jednom beogradskom restoranu… »
Skandal! Divac šamarao bivšeg fudbalera Partizana? Otkriveni svi detalji - evo zašto je došlo do sukoba!

Skandal! Divac šamarao bivšeg fudbalera Partizana? Otkriveni svi detalji - evo zašto je došlo do sukoba!

Mondo 09.02.2022
Vlade Divac se navodno potukao sa Nišom Saveljićem, a pojavili su se i detalji sukoba. Vlade Divac se navodno potukao sa Nišom Saveljićem, a pojavili su se i detalji sukoba. Jedan je ostavio trag u košarkaškom klubu, drugi u fudbalskom klubu… »

Vesti dana »