Povezane vesti

Novosađanin ubijen u centru Novog Sada poznati ulični svirač Kristijan Kostić Bleki

Novosađanin ubijen u centru Novog Sada poznati ulični svirač Kristijan Kostić Bleki

Radio 021 10.02.2022
Muškarac koji je u noći između utorka i srede pretučen na smrt u Kosovskoj ulici u centru Novog Sada je poznati ulični svirač, šezdesetjednogodišnji Kristijan Kostić Bleki. Za njegovo ubistvo uhapšen je dvadesetjednogodišnji Ž. R. iz Žablja… »
Žarko u kafani "maltretirao goste i grebao se za pare": Javio se očevidac - evo šta se desilo pre stravičnog ubistva!

Žarko u kafani "maltretirao goste i grebao se za pare": Javio se očevidac - evo šta se desilo pre stravičnog ubistva!

Mondo 10.02.2022
Žarko R. je uhapšen u stanu njegove majke. Žarko R. je uhapšen u stanu njegove majke. Poznatog novosadaskog uličnog svirača, Kristijana Kostića Blekija nasmrt je pretukao Žarko R., (21) iz Žablja. Pre napada sedeli su u Istom lokalu. Osumnjičeni… »
Novosađani se opraštaju od ubijenog uličnog svirača Blekija VIDEO

Novosađani se opraštaju od ubijenog uličnog svirača Blekija VIDEO

Nova 10.02.2022
Veliki broj Novosađana okupio se večeras na Trgu slobode, povodom tragične smrti uličnog svirača Kristijana Kostića Blekija (61), a potom su se uputili ka pothodniku, gde je on često svirao. Novosađani su ga poznavali kao simpatičnog čoveka koji… »
Nasilnik koji je ubio uličnog svirača: „Prestao sam kada sam video lokvu krvi“

Nasilnik koji je ubio uličnog svirača: „Prestao sam kada sam video lokvu krvi“

Nova 10.02.2022
Žarko R. koji je juče ubio poznatog novosadskog uličnog svirača Kristijana Kostića Blekija, izneo je sramnu odbranu. Kako “Blic” saznaje pre napada bio je i u istom lokalu kao nesrećni muzičar. „Sreo sam ga ranije u kockarnici i mislio da je… »
"Prestao sam da ga udaram kad sam video da je u lokvi krvi.: Malo sam se uplašio" Mladić koji je brutalno ubio omiljenog…

"Prestao sam da ga udaram kad sam video da je u lokvi krvi.: Malo sam se uplašio" Mladić koji je brutalno ubio omiljenog…

Blic 10.02.2022
Žarko R. koji je juče ubio poznatog novosadskog uličnog svirača Kristijana Kostića Blekija, izneo je sramnu odbranu. Kako “Blic” saznaje pre napada bio je i u istom lokalu kao nesrećni muzičar. - Sreo sam ga ranije u kockarnici i mislio da je… »
Dao mi je 390 dinara i rekao da samo to ima. Pukao me bes, počeo sam da ga udaram

Dao mi je 390 dinara i rekao da samo to ima. Pukao me bes, počeo sam da ga udaram

Luftika 10.02.2022
U jutarnjim satima u sredu, u Kosovskoj ulici u Novom Sadu, dok je hodao ulicom sa svojom gitarom od koje se nije razdvajao, Kristijana Kostića je zaustavio Žarko koji mu je tražio novac. Pošto čovek nije imao više para da mu da, mladić ga je… »
Spomen klupa za Blekija u centru Novog Sada: Građani potpisuju peticiju, u čast ubijenog uličnog svirača

Spomen klupa za Blekija u centru Novog Sada: Građani potpisuju peticiju, u čast ubijenog uličnog svirača

Kurir 10.02.2022
Novosađani se od ubijenog Kristijana Kostića Blekija, koga su poznavali kao simpatičnog čoveka koji je obično sedeo u podzemnom prolazu u Bulevaru Mihajla Pupina, koji je na svojoj gitari najčešće svirao bluz standarde i svojim karakterističnim… »
Sramna odbrana mladića koji je svirepo ubio uličnog svirača iz Novog Sada

Sramna odbrana mladića koji je svirepo ubio uličnog svirača iz Novog Sada

Moj Novi Sad 10.02.2022
– Tražio sam mu pare. On mi je dao 390 dinara, rekao je da samo to navodno ima. Pukao me bes. Počeo sam svesno da ga udaram... – ravnodušno je inspektorima rekao Žarko R. (21) iz Žablja, osumnjičen da je nasmrt pretukao uličnog svirača… »
Odlazak Blekija: Ubijen je dobri duh Novog Sada

Odlazak Blekija: Ubijen je dobri duh Novog Sada

Nova 10.02.2022
Dobri duh Novog Sada, ulični svirač Kristijan Kostić Bleki ubijen je u sumanutom izlivu nasilja od strane dvadesetogodišnjeg drogiranog klinca iz Žablja. Vest o ovaku užasnoj smrti uznemirila je ceo grad, a saznanje da je Bleki žrtva ovog užasnog… »
Prijatelji svirača ubijenog zbog 390 dinara ogorčeni: Dete monstrum mu je slomilo rebra i lobanju! Nije zaslužio ovakav…

Prijatelji svirača ubijenog zbog 390 dinara ogorčeni: Dete monstrum mu je slomilo rebra i lobanju! Nije zaslužio ovakav…

Kurir 10.02.2022
Žarko R. (21) osumnjičen je da je u Novom Sadu u bio poznatog uličnog svirača Kristijana Kostića (61), kome je pre zločina tražio novac. Kako je osumnjičeni ispričao, na Kostića je nasrnuo jer mu je dao "samo 390 dinara i rekao da nema više"… »
Kako je brutalno ubijeni ulični svirač posle otkaza na televiziji postao beskućnik: "Opstajaću dok ima vere u ljude"

Kako je brutalno ubijeni ulični svirač posle otkaza na televiziji postao beskućnik: "Opstajaću dok ima vere u ljude"

Mondo 10.02.2022
Teška životna priča i Kristijana Kostića Blekija koja tera suze na oči! Teška životna priča i Kristijana Kostića Blekija koja tera suze na oči! Muškarac koji je u noći između utorka i srede pretučen na smrt u Kosovskoj ulici u centru Novog… »
Hladnokrvna odbrana osumnjičenog za Blekijevo ubistvo: "Tražio sam mu pare, dao mi je samo 390"

Hladnokrvna odbrana osumnjičenog za Blekijevo ubistvo: "Tražio sam mu pare, dao mi je samo 390"

Telegraf 10.02.2022
Nije porekao da ga je tukao. - Tražio sam mu pare. On mi je dao 390 dinara, rekao je da samo to navodno ima. Pukao me bes. Počeo sam svesno da ga udaram...- hladnokrvno je inspektorima rekao Žarko R. (21) iz Žablja, osumnjičen da je nasmrt pretukao… »
Uzeo sam mu pare a onda iz hira krenuo da ga tučem! Šokantne izjave mladića (21) osumnjičenog za ubistvo uličnog svirača

Uzeo sam mu pare a onda iz hira krenuo da ga tučem! Šokantne izjave mladića (21) osumnjičenog za ubistvo uličnog svirača

Mondo 10.02.2022
Vest o ubistvu uličnog svirača Kristijana Kostića Blekija potresla je njegove kolege i mnoge Novosađane koji su ga svakodnevno viđali kako svira gitaru u centru grada. Vest o ubistvu uličnog svirača Kristijana Kostića Blekija potresla je njegove… »
Novosađani se opraštaju od Blekija

Novosađani se opraštaju od Blekija

Moj Novi Sad 10.02.2022
Kristijan Bleki Kostić koji je u sredu ujutro mučki pretučen u Kosovskoj ulici u Novom Sadu, da bi ubrzo od zadobijenih udaraca preminuo u Urgentnom centru, decenijama je svirao na ulici. Novosađani su ga poznavali kao simpatičnog čoveka koji je… »
Poznati ulični svirač ubijen u centru Novog Sada: Pretukli ga nasmrt

Poznati ulični svirač ubijen u centru Novog Sada: Pretukli ga nasmrt

Nova 10.02.2022
Muškarac koji je u noći između utorka i srede pretučen na smrt u Kosovskoj ulici u centru Novog Sada je poznati ulični svirač, šezdesetjednogodišnji Kristijan Kostić Bleki. Za njegovo ubistvo uhapšen je dvadesetjednogodišnji Ž. R. iz Žablja… »
021: Novosađanin koji je pretučen do smrti je poznati ulični svirač

021: Novosađanin koji je pretučen do smrti je poznati ulični svirač

N1 Info 10.02.2022
Muškarac, koji je u noći između utorka i srede pretučen na smrt u Kosovskoj ulici u centru Novog Sada, je poznati ulični svirač, Kristijan Kostić Bleki (61). Za njegovo ubistvo uhapšen je Ž.R. (21) iz Žablja. Mladić se sumnjiči da je Kostića… »
Novosađani se opraštaju od ubijenog uličnog svirača Blekija: Bio si srce ovog grada!

Novosađani se opraštaju od ubijenog uličnog svirača Blekija: Bio si srce ovog grada!

Luftika 10.02.2022
Novosađane je juče potresla smrt uličnog muzičara Kristijana Kostića Blekija kojeg je na svirep način ubio Žarko Riđički (20) iz Žablja. On je nesrećnog čoveka napao u Kosovskoj ulici na Podbari tražeći mu novac, a nakon toga ga je brutalno… »
Utihnula blekijeva (61) gitara: Decenijama je svirao bluz na ulici u Novom Sadu, a onda ga je mladić (21) krvnički pretukao…

Utihnula blekijeva (61) gitara: Decenijama je svirao bluz na ulici u Novom Sadu, a onda ga je mladić (21) krvnički pretukao…

Blic 10.02.2022
Kristijan "Bleki" Kostić koji je u sredu ujutro mučki pretučen u Kosovskoj ulici u Novom Sadu, da bi ubrzo od zadobijenih udaraca preminuo u Urgentnom centru, decenijama je svirao na ulici. Novosađani su ga poznavali kao simpatičnog čoveka koji je… »
Ovo je nasmrt pretučeni ulični svirač: Novosađanin Kristijan je tražio ljudima novac, a onda je Žarko (21) izleteo iz…

Ovo je nasmrt pretučeni ulični svirač: Novosađanin Kristijan je tražio ljudima novac, a onda je Žarko (21) izleteo iz…

Blic 09.02.2022
Ulični svirač iz Novog Sada Kristijan Kostić koji je brutalno pretučen rano jutros i od povreda preminuo bio je dobro poznat Novosađanima, a pojavila se i njegova fotografija. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu, da podsetimo… »

Vesti dana »