Povezane vesti

Koštunica vuče konce u đilasovoj opoziciji: Vladeta Janković priznao: Ušao sam u trku za Beograd na nagovor bivšeg…

Koštunica vuče konce u đilasovoj opoziciji: Vladeta Janković priznao: Ušao sam u trku za Beograd na nagovor bivšeg…

Kurir 10.02.2022
Nekadašnji premijer i bivši lider Demokratske stranke Srbije Vojislav Koštunica direktno je uticao na izbornu ponudu opozicionog bloka koji predvodi Stranka slobode i pravde Dragana Đilasa. Đilasov kandidat za gradonačelnika Beograda Vladeta… »
"Mnogo mi je pomogao da donesem odluku": Vladeta Janković otkrio ko je čovek sa kojim se konsultovao oko prihvatanja…

"Mnogo mi je pomogao da donesem odluku": Vladeta Janković otkrio ko je čovek sa kojim se konsultovao oko prihvatanja…

Blic 10.02.2022
Kandidat Ujedinjene Srbije za gradonačelnika Beograda Vladeta Janković je rekao je da mu je biši lider Demokratske stranke Srbije Vojislav Koštunica mnogo pomogao da donese odluku o prihvatanju te kandidature. Upitan da li se konsultovao sa… »
Janković: Koštunica mi je pomogao da donesem odluku o prihvatanju kandidature

Janković: Koštunica mi je pomogao da donesem odluku o prihvatanju kandidature

N1 Info 10.02.2022
Kandidat Ujedinjene Srbije za gradonačelnika Beograda Vladeta Janković je rekao je da mu je biši lider Demokratske stranke Srbije Vojislav Koštunica mnogo pomogao da donese odluku o prihvatanju te kandidature. Upitan da li se konsultovao sa… »
Vladeta Janković: Koštunica mi je pomogao da donesem odluku

Vladeta Janković: Koštunica mi je pomogao da donesem odluku

Radio sto plus 10.02.2022
Upitan da li se konsultovao sa Koštunicom oko odluke da prihvati kandidaturu, Janković je, u intervjuu za Nedeljnik, odgovorio potvrdno. „Jesam. Ja njega smatram ne samo nekim čiji sam bio dugogodišnji politički saradnik, već i ličnim… »
Janković: Koštunica mi je pomogao da donesem odluku o prihvatanju kandidature

Janković: Koštunica mi je pomogao da donesem odluku o prihvatanju kandidature

Nova 10.02.2022
Kandidat Ujedinjene Srbije za gradonačelnika Beograda Vladeta Janković je rekao je da mu je biši lider Demokratske stranke Srbije Vojislav Koštunica mnogo pomogao da donese odluku o prihvatanju te kandidature. Upitan da li se konsultovao sa… »

Vesti dana »