Povezane vesti

Janjuš izašao iz Bele kuće: Veliki šef mu saopštio odluku, on se odmah spremio i uputio prema kapiji

Janjuš izašao iz Bele kuće: Veliki šef mu saopštio odluku, on se odmah spremio i uputio prema kapiji

Blic 10.02.2022
Stefan Karić i Marko Janjušević Janjuš ispunili su ovonedeljni zadatak zbog čega ih je Veliki šef nagradio. Prvo je Stefan Kariću stigla devojka, a onda je Janjušević pozvan da ode do kapije. Veliki šef je, naime, Janjušu rekao da se spremi i… »
Veliki šef doneo odluku, Janjuš napustio zadrugu! Evo zbog čega je košarkaš otišao sa velelepnog imanja, njegovoj sreći…

Veliki šef doneo odluku, Janjuš napustio zadrugu! Evo zbog čega je košarkaš otišao sa velelepnog imanja, njegovoj sreći…

Kurir 10.02.2022
Stefan Karić i Marko Janjušević Janjuš uspešno su obavili specijalan zadatak i Veliki šef je rešio da ih nagradi. Prvo je nagrada stigla Stefanu, kada je na imanje ušla njegova devojka Jovana Ljubisavljević, sa kojom je vreme proveo u gondoli, a… »
Karić u suzama zbog iznenađenja u Zadruzi! Misica mu došla da zajedno proslave godišnjicu veze, učesnici zanemeli

Karić u suzama zbog iznenađenja u Zadruzi! Misica mu došla da zajedno proslave godišnjicu veze, učesnici zanemeli

Mondo 10.02.2022
Jovana Ljubisavljević danas je bila iznenađenje produkcije za Stefana Karića. Jovana Ljubisavljević danas je bila iznenađenje produkcije za Stefana Karića. Stefanu Kariću je danas produkcija u Zadruzi priredila pravo ljubavno iznenađenje budući… »
Karić prolio more suza! Jovana u Zadruzi na godišnjicu njihove veze, on se raspao pred svima, ovom iznenađenju se nije…

Karić prolio more suza! Jovana u Zadruzi na godišnjicu njihove veze, on se raspao pred svima, ovom iznenađenju se nije…

Kurir 10.02.2022
Kako u " Zadruzi" trenutno vlada nedelja ljubavi, zadrugari nisu ni slutili na šta je sve Veliki šef spreman. Iako je poznat po svojim grandioznim gestovima, ovog puta stanovnici Bele kuće ostali su potpuno bez teksta kada su ugledali novo… »
Jovana misica ušla u Zadrugu: Karić nije mogao da dođe sebi, lio suze pred svima

Jovana misica ušla u Zadrugu: Karić nije mogao da dođe sebi, lio suze pred svima

Blic 10.02.2022
Povodom godišnjice ljubavi sa Stefanom Karićem, Jovan Ljubisavljević ušla je u "Zadrugu". "Danas mi je godišnjica. Baš bih voleo da vidim Jovanu, to bi mi bila najveća želja iskreno. Malo smo popili zbog toga, a ja sam jako emotivan", rekao je… »

Vesti dana »