Povezane vesti

Oglasio se Miša Vacić povodom vesti da je imao sudar: Ne, nisam! Niti sam ga izazvao niti sam u njemu učestvovao

Oglasio se Miša Vacić povodom vesti da je imao sudar: Ne, nisam! Niti sam ga izazvao niti sam u njemu učestvovao

Kurir 10.02.2022
BEOGRAD - Lider Srpske desnice, Miša Vacić se nakon vesti da je pijan izazvao sudar na uglu ulica Braće Jugović i Bulevara despota Stefana u centru Beograda, oglasio se demantovajući objavljene navode. - Moj odgovor je ne. Nisam učestvovao u sudaru… »
Pijani miša Vacić imao sudar u centru Beograda: I drugi vozač bio pod dejstvom alkohola, posvađali se nasred ulice, pa…

Pijani miša Vacić imao sudar u centru Beograda: I drugi vozač bio pod dejstvom alkohola, posvađali se nasred ulice, pa…

Blic 10.02.2022
Miša Vacić, lider Srpske desnice, u toku noći imao je saobraćajnu nezgodu u Beogradu i to dok je bio pod dejstvom alkohola, potvrđeno je "Blicu". Kako saznajemo, Vacić se sudario sa drugim vozačem u Bulevaru despota Stefana u Beogradu, a obojica… »
Nova.rs: Miša Vacić učestvovao u sudaru pod dejstvom alkohola, usledila i tuča

Nova.rs: Miša Vacić učestvovao u sudaru pod dejstvom alkohola, usledila i tuča

N1 Info 10.02.2022
Lider Srpske desnice Miša Vacić učestvovao je tokom noći u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na uglu ulica Braće Jugović i Bulevara despota Stefana u centru Beograda, saznaje Nova.rs. Vacić se sudario sa V. P. (47), koji se nalazio za volanom… »
Miša Vacić pijan imao sudar, pa se potukao s vozačem

Miša Vacić pijan imao sudar, pa se potukao s vozačem

Nova 10.02.2022
Lider Srpske desnice Miša Vacić učestvovao je tokom noći u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na uglu ulica Braće Jugović i Bulevara despota Stefana u centru Beograda, saznaje Nova.rs. Vacić se sudario sa V. P. (47), koji se nalazio za volanom… »

Vesti dana »