Povezane vesti

Porodica srpskog mornara smatra da je ubijen na brodu na kojem je pronađen kokain

Porodica srpskog mornara smatra da je ubijen na brodu na kojem je pronađen kokain

Politika 10.02.2022
Istraga treba da utvrdi da li je varilac Dragan Panić iz Omoljice likvidiran zato što je primetio nešto što nije trebalo da vidi na plovilu u Đenovi. U Đenovi se juče zahuktala istraga o pola tone kokaina, koji su pronađeni na brodu MSC… »
"Moj otac se nije ubio, ali mrtva usta ne: Govore..." Ispovest sina Srbina koji je zaklan na brodu punom droge u Italiji…

"Moj otac se nije ubio, ali mrtva usta ne: Govore..." Ispovest sina Srbina koji je zaklan na brodu punom droge u Italiji…

Blic 10.02.2022
Moj otac se nije ubio, to znam, ali sam spreman na sve, čak i na to da nikad ne saznamo istinu, jer mrtva usta ne govore. Ovim rečima je Nemanja Panić iz Omoljice, sin Draga Panića, radnika koji je pronađen mrtav na brodu "MSC Adelaide" u Đenovi… »
Naš dragan se nije ubio, nije bio takav: Porodica Srbina koji je nađen zaklan na brodu: Nikada nećemo saznati ko ga je…

Naš dragan se nije ubio, nije bio takav: Porodica Srbina koji je nađen zaklan na brodu: Nikada nećemo saznati ko ga je…

Kurir 10.02.2022
Prijatelji i porodica mornara koji je nađen s prerezanim grkljanom na brodu punom kokaina sigurni su da on nije izvršio samoubistvo i da je žrtva zločina. Porodica Dragana Panića (51) iz Omoljice kod Pančeva, koji je pronađen mrtav na brodu "MSC… »
Završena obdukcija tela Srbina koji je nađen mrtav na brodu sa 450kg droge

Završena obdukcija tela Srbina koji je nađen mrtav na brodu sa 450kg droge

Nova 10.02.2022
Rezultati obdukcionog nalaza nakon smrti Dragana P. (51), srpskog mornara koji je pronađen mrtav na brodu na kom je nešto ranije policija pronašla 450 kilograma kokaina, pokazali su da je nesumnjivo izvršio samoubistvo, na šta su ukazale rane na… »
"Nađen je sa dubokom ranom na grlu": Obdukcija Srbina koji je pronađen zaklan na brodu punom kokaina u Đenovi otkrila…

"Nađen je sa dubokom ranom na grlu": Obdukcija Srbina koji je pronađen zaklan na brodu punom kokaina u Đenovi otkrila…

Blic 10.02.2022
Italijanski mediji prenose da je završena obdukcija Srbina Daragana Panića (51) iz Omoljice kod Pančeva koji je nađen mrtav na brodu na kome je prethodno zaplenjeno skoro pola tone kokaina. - Istražitelji mobilnog tima zaključili su prvu fazu… »
"Našao se gde nije trebalo": Rođaci Srbina koji je nađen zaklan na brodu punog kokaina u Đenovi tvrde: "Bio je moćan i…

"Našao se gde nije trebalo": Rođaci Srbina koji je nađen zaklan na brodu punog kokaina u Đenovi tvrde: "Bio je moćan i…

Blic 09.02.2022
Meštani Omoljice ostali su u šoku zbog vesti da je Dragan Panić pronađen zaklan na brodu MSC Adelaide u Italiji na kom je radio. O okolnostima smrti se još uvek ne zna puno, pominje se samoubistvo, međutim, to je potpuno neverovatna priča za ljude… »

Vesti dana »