Povezane vesti

Abazović: Mislim da postoji ozbiljna većina za formiranje vlade

Abazović: Mislim da postoji ozbiljna većina za formiranje vlade

Politika 10.02.2022
PODGORICA - Predsednik Građanskog pokreta URA Dritan Abazović rekao je posle današnjih konsultacija sa predstavnicima Demokratskog fronta da je stav ovog saveza da bi voleli da se konstituiše vlada u okviru parlamentarne većine, da ima ograničen… »
Abazović o novoj vladi posle konsultacija sa DF-om

Abazović o novoj vladi posle konsultacija sa DF-om

RTV 10.02.2022
PODGORICA - Predsednik Građanskog pokreta URA Dritan Abazović rekao je posle današnjih konsultacija sa predstavnicima Demokratskog fronta da je stav ovog saveza da bi voleli da se konstituiše vlada u okviru parlamentarne većine, da ima ograničen… »
Abazović: Postoji većina za formiranje vlade, navijam da DF bude njen deo

Abazović: Postoji većina za formiranje vlade, navijam da DF bude njen deo

N1 Info 10.02.2022
Predsednik Građanskog pokreta URA Dritan Abazović kazao je, nakon sastanka sa predstavnicima Demokratskog fronta, da je stav DF da bi voleli da se konstituiše vlada u okviru parlamentarne većine, da ima ograničen rok i da neka pitanja, kao izbori… »
Dritan Abazović: Mislim da postoji ozbiljna većina za formiranje vlade, navijam da i DF bude deo tog procesa

Dritan Abazović: Mislim da postoji ozbiljna većina za formiranje vlade, navijam da i DF bude deo tog procesa

Kurir 10.02.2022
Dritan Abazović razgovarao sa predstavnicima Demokratskog fronta o manjinskoj vladi Crne Gore. Predsednik Građanskog pokreta URA Dritan Abazović rekao je nakon sastanka sa predstavnicima Demokratskog fronta da je stav DF-a da bi voleli da se… »
Ako Abazović bude premijer…

Ako Abazović bude premijer…

Vesti online 10.02.2022
Ako bi aktuelni potpredsednik crnogorske vlade u tehničkom mandatu Dritan Abazović bio premijer ove vlade, Socijalističkoj narodnoj partiji bi normalno po svim pravilima pripalo mesto predsednika Skupštine Crne Gore, izjavio je poslanik SNP Dragan… »
„Ako Abazović bude premijer, normalno da predsednik Skupštine bude iz SNP-a“

„Ako Abazović bude premijer, normalno da predsednik Skupštine bude iz SNP-a“

Nova 10.02.2022
Razgovori o formiranju nove Vlade teku u dobrom smeru i ona bi trebalo brzo da bude formirana, rekao je poslanik Socijalističke narodne partije (SNP) Dragan Ivanović. Odluke o učešću SNP-a u vladi, kako je rekao, donosi Glavni odbor, koji još nije… »
Ako Abazović bude premijer, SNP traži mesto predsednika parlamenta

Ako Abazović bude premijer, SNP traži mesto predsednika parlamenta

Sputnik 10.02.2022
Ako bi aktuelni potpredsednik crnogorske vlade u tehničkom mandatu Dritan Abazović bio premijer nove vlade, Socijalističkoj narodnoj partiji bi normalno po svim pravilima pripalo mesto predsednika Skupštine Crne Gore, izjavio je poslanik SNP Dragan… »

Vesti dana »