Povezane vesti

Godfri: Razočaran sam što nas je premijerka optužila da finansiramo ekološke proteste

Godfri: Razočaran sam što nas je premijerka optužila da finansiramo ekološke proteste

Beta 10.02.2022
Odlazeći ambasador SAD u Srbiji Entoni Godfri (Anthony Godfrey) izjavio je da je bio razočaran optužbama premijerke Srbije Ane Brnabić da su SAD finansirale ekološke proteste u Srbiji jer su, kako navodi, izdvojeni milioni dolara kako bi Srbija… »
Američki ambasador u Srbiji razočaran optužbama premijerke Srbije

Američki ambasador u Srbiji razočaran optužbama premijerke Srbije

Slobodna Evropa 10.02.2022
Odlažeći ambasador SAD u Srbiji Entoni Godfri (Anthony Godfrey) izjavio je za Nedeljnik da je bio razočaran optužbama premijerke Srbije da su SAD finansirale ekološke proteste u Srbiji. Izdvojeni su milioni dolara kako bi Srbija lakše stigla do… »
Godfri: Razočaran sam što nas je premijerka optužila da finansiramo ekološke proteste

Godfri: Razočaran sam što nas je premijerka optužila da finansiramo ekološke proteste

Radio sto plus 10.02.2022
„Zato sam bio veoma razočaran kada sam čuo te optužbe. Posebno me je razočaralo što je to izgovorila premijerka Brnabić, koja je bila sjajna partnerka na nekoliko projekata“, izjavio je Godfri u intervjuu za novi broj Nedeljnika i dodao da takve… »
Godfri: Razočaran sam optužbom premijerke da finansiramo ekološke proteste

Godfri: Razočaran sam optužbom premijerke da finansiramo ekološke proteste

Nova 10.02.2022
Odlažeći ambasador SAD u Srbiji Entoni Godfri izjavio je da je bio razočaran optužbama premijerke Srbije Ane Brnabić da su SAD finansirale ekološke proteste u Srbiji jer su, kako navodi, izdvojeni milioni dolara kako bi Srbija lakše stigla do… »
Godfri: SAD zabrinute za stanje medija u Srbiji

Godfri: SAD zabrinute za stanje medija u Srbiji

Danas 10.02.2022
Bez slobodnih medija, nema ni održivog rasta i razvoja i zato smo „prilično zabrinuti za stanje medija“, izjavio je u intervjuu Nedeljniku odlazeći američki ambasador u Beogradu Entoni Godfri i poručio da SAD podržavaju regionalnu ekonomsku… »
Ambasador SAD: Prilično smo zabrinuti za stanje medija u Srbiji

Ambasador SAD: Prilično smo zabrinuti za stanje medija u Srbiji

N1 Info 10.02.2022
Bez slobodnih medija, nema ni održivog rasta i razvoja i zato smo "prilično zabrinuti za stanje medija", izjavio je u intervjuu Nedeljniku odlazeći američki ambasador u Beogradu Entoni Godfri i poručio da SAD podržavaju regionalnu ekonomsku… »

Vesti dana »