Povezane vesti
Vučić i Pastor dogovorili velika ulaganja u Palićko jezero
Subotica.com 10.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa predsednikom Saveza vojvođanskih Mađara Ištvanom Pastorom sa kojim je razgovarao o važnim projektima za Vojvodinu i Srbiju. Aleksandar Vučić je na instagram nalogu poručio da je ponosan na prijateljstvo sa… »
Sjajne vesti na radost svih građana Srbije! Oglasio se predsednik Vučić - dogovrena nova ulaganja (foto)
Srbija danas 10.02.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa liderom Saveza vojvođanskih Mađara Ištvanom Pastorom. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa liderom Saveza vojvođanskih Mađara Ištvanom Pastorom. Dvojica pirjatelja razgovarali… »
Vesti dana »

Srđan Blagojević: Ova utakmica oslikava situaciju u kojoj se nalazimo
Danas pre 3 satajoš 9 povezanih

Kazna do 5.000 evra, oduzimanje dozvole na 2 meseca, ali i zatvor! Novi zakon o saobraćaju danas stupa na snagu u Bugarskoj i stroži je od svih prethodnih
Blic pre 9 minutajoš 1 povezana

"Ono što Rusija radi je odvratno": Tramp se oglasio posle žestokog napada na Kijev
Kurir pre 3 satajoš 5 povezanih

Određen pritvor do 30 dana za desetoricu uhapšenih u Novom Pazaru: Advokati ulažu žalbu
Blic pre 7 satijoš 3 povezane

Olivera Kovačević o smenjivanju s mesta urednice Pesme za Evroviziju: Nisam želela da cenzurišem bilo koga na festivalu
Danas pre 4 satijoš 1 povezana