Povezane vesti

Evo kako je "humanitarac" snimao svoje akcije: Džaba vam karijera, ako ogluvite na srce! (video)

Evo kako je "humanitarac" snimao svoje akcije: Džaba vam karijera, ako ogluvite na srce! (video)

Kurir 10.02.2022
Vojkan Krstić, vlasnik Elita gradnje, koji se predstavlja i kao humanitarac i načelnik Spasilačkog centra Srbije, pre samo četiri dana podelio je na svojim društvenim mrežama snimak obilaska bake koja živi na planini Stolac, a kojoj su oni i… »
Vučić uputio snažnu poruku penzionerima: Hvala za nesebičnu podršku, a ja vam obećavam da ćete imati još veće penzije…

Vučić uputio snažnu poruku penzionerima: Hvala za nesebičnu podršku, a ja vam obećavam da ćete imati još veće penzije…

Večernje novosti 10.02.2022
Foto: Instagram/buducnostsrbijeav – Dragi penzioneri, 20.000 dinara državne pomoći nije mali novac. Znam da je to gotovo ništa u poređenju sa onim što ste vi dali za našu zemlju, gradeći našu zemlju. Želim da vam se zahvalim što ste od 2014… »
Vučić: Hvala penzionerima na podršci državi, biće penzije veće

Vučić: Hvala penzionerima na podršci državi, biće penzije veće

Dnevnik 10.02.2022
BEOGRAD: Predsednik Aleksandar Vucicć zahvalio je penzionerima, kojima je danas isplaćena pomoć od po 20.000 dinara, na podršci koju pružaju svojoj državi od 2014. godine, poručujući da će imati veće penzije. "Dragi penzioneri, 20.000 dinara… »
"Hvala za nesebičnu podršku, obećavam da ćete imati još veće penzije" Snažna poruka Vučića upućena penzionerima…

"Hvala za nesebičnu podršku, obećavam da ćete imati još veće penzije" Snažna poruka Vučića upućena penzionerima…

Srbija danas 10.02.2022
Vlada Srbije uz svoje građane. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je na svom Instagram profilu snimak na kojem je istakao zahvalnost penzionerima na svemu što su uradili za svoju zemlju, ali i podvukao da je 20.000 dinara pomoći koje danas… »

Vesti dana »