Povezane vesti

Snup Dog optužen za seksulano zlostavljanje: Ejakulirao je na mene pa me ostavio poniženu, prestravljenu i uspaničenu

Snup Dog optužen za seksulano zlostavljanje: Ejakulirao je na mene pa me ostavio poniženu, prestravljenu i uspaničenu

Mondo 10.02.2022
Teške optužbe za popularnog repera i njegovog saradnika. Teške optužbe za popularnog repera i njegovog saradnika. Američki reper Snup Dog optužen je za seksualno zlostavljanje, koje se navodno dogodilo 2013. godine. Žena čiji identitet nije… »
Nova žrtva s*ksualnog zlostavljanja: Bivša saradnica optužila slavnog repera, iznela gnusne detalje

Nova žrtva s*ksualnog zlostavljanja: Bivša saradnica optužila slavnog repera, iznela gnusne detalje

Kurir 10.02.2022
Žena koja kaže da je redovno radila kao plesna pratnja repera Snupa Doga i njegovog suradnika Dona Medžika Žuana sada ih tuži uz tvrdnje da su je seksualno napastvovali pre skoro deset godina. Anonimna žrtva podnela je tužbu Saveznom sudu u Los… »
Snup Dog optužen za seksualno zlostavljanje

Snup Dog optužen za seksualno zlostavljanje

Nova 10.02.2022
Američki reper Snup Dog suočava se sa optužbama za seksualno zlostavljanje, koje se navodno desilo 2013. godine. Kako prenosi „Rolling Stone“, žena čiji identitet nije otkriven optužila je repera da ju je naterao na oralni seks 2013. godine. Ona… »

Vesti dana »